Co jest teraz modne w domu?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 października 2010, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie... co jest teraz modne w aranżacji mieszkania? Jakie dodatki warto mieć i jakie kolory ze sobą łączyć? Szukam jakichś ciekawych pomysłów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2010, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomysłów jest mnóstwo w katalogach takich jak ikea, i producentów farb teraz tak trudno odpowiedzieć na to pytanie bo nie każdemu się wszystko podoba tak samo. Modne jest łączenie kolorów farb hitem są kolory ścian takich jak kawa z mlekiem cappucino, orzech laskowy, czerwień pomarańcz itd, napewno mało zagracone przestrzenie, rolety no mnóstwo rzeczy po prostu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2010, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam czegoś naprawdę oryginalnego. Nie mam dużego domu tylko małe mieszkanko i chciałabym nadać mu ciekawy wygląd. Może wkleicie jakieś zdjęcia z ciekawymi aranżacjami?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2010, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jedynie mogę wypowiedzieć się co do ścian. Ostatnio bardzo modne są takie mozaiki jak poniżej. Świetnie wyglądają we wnętrzu w którym jest mało mebli.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2010, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak te ściany są same w sobie jakąś dekoracją. Bardzo mi się podobają. Chyba się skuszę tna takie ściany w sypialni. Możecie mi powiedzieć jaka to jest metoda malowania?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2010, 21:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę ze wszystko jest kwestią gustu,ale generalnie rzecz biorąc to lubie gustowne dodatki zarówno do kuchni jak i salonu. Co do kolorów scian to preferuję pozytywne barwy,jak np żółty lub słonecznikowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2010, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że najlepiej przejrzeć katalogi. Jest w nich zawsze dużo ciekawych aranżacji. Po pomysły można przyjść też bezpośrednio do sklepu. Jeden z naszych klientów powiedział mi, że: "IKEA sprzedaje meble, a pomysły podrzuca w gratisie" i coś w tym jest!

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2010, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ładne te ściany w mozaikę, ale tak jak napisał ktoś wcześniej najlepiej wygldają ,kiedy w pomieszczeniu jest niewiele mebli.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2010, 00:10

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo ładne. Fajnie się te ściany komponują z czarnymi elementami wystroju.
Jeżeli małe pomieszczenie to rzeczywićie taka mozaika może nie wyglądać tak efektownie. Ale przy dużych powierzchniach meble w czarnym kolorze mi tu strasznie pasują.
Niedługo zaczynam budowę domu. Coś czuje, że jedno z pomieszczeń będzie w podobnym stylu. Dziekuje za za zdjęcie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 listopada 2010, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uwielbiam biel np. w salonie :)



Poszukaj tutaj inspiracji :) Jest tam mnóstwo projektów :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 465 Grupa: Najnowsze t... Czy ktoś z was posiada rolety materiałowe Poznań? Szukam opinii czy warto kupić takie rolety. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Styl, która oferuje takie rolety...
  • jaka łazienka Liczba postów: 327 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 174 Grupa: Najnowsze t... Jakie łóżko wybrać dla nastoletniego dziecka?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 107

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >