Co wybrać: żaluzje czy rolety?

« Powrót do artykułu: Co wybrać: żaluzje czy rolety? | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

17 lipca 2018, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem rolety są bardziej praktyczne i wytrzymałe, a dla mnie to ważne bo mam kota w domu, który lubi się wieszać na takich konstrukcjach :D ekipa www.decosquare.pl miała najlepszą ofertę w Poznaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2018, 11:55

Wiesz co, ja w pokoju mam rolety, a co kuchni wzięłam żaluzje. Z prostej przyczyny. Utrzymanie ich w czystości. No i moje rozwiązanie jak najbardziej się sprawdza. Polecam http://www.okienneozdoby.pl/ mają zarówno rolety jak i żaluzje w dobrych cenach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2018, 21:33

Wiesz co, ja mieszkam w Warszawie i mogę polecić Ci firmę Anex Okna, ponieważ mają w ofercie zarówno rolety zewnętrzne jak i duży wybór dekoracji okiennych w formie rolet wewnętrznych. Można u nich liczyć na profesjonalną obsługę, która jest chętna do pomocy, dobrze zestawioną ofertę świetnych producentów oraz przystępne ceny które również można ponegocjować ze sprzedawcą :) Współpracę z nimi wspominam bardzo pozytywnie, czego potwierdzeniem też są dobrze zamontowane i działające rolety zewnętrzne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2018, 13:57

Oj tak, rolety znacznie lepsze. W tym momencie mam żaluzje i nie jestem zadowolona

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2018, 20:57

A ja nie zgodzę się z tym, że rolety są lepsze, bo tak na prawde każdemu pasuje coś innego i w każdym domu sprawdzi się co innego. Ja mam u siebie zarówno rolety jak i żaluzje i każdy z tych produktów sprawdza się lepiej w innym pomieszczeniu. Kupiłem je tutaj http://www.grako.pl/pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 grudnia 2018, 13:12

Zarówno żaluzje, jak i rolety będą dobrym rozwiązaniem. Ja posiadam rolety tekstylne od firmy www.dario-sklep.pl i jestem z nich zadowolony. Wybrałem kolor szary, aby pasowały do koloru ścian.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2018, 07:45

Według mnie to kwestia tego, co dokładnie się komuś podoba. Mnie na przykład bardzo podobają się klasyczne rolety, ale i żaluzje drewniane uważam za naprawdę eleganckie i doskonale nadające się do wnętrz. Ja sam mam rolety dzień noc Wrocław, bo akurat w moim domu mają idealne zastosowanie. W sumie to każdy może wybrać coś dla siebie, bo wybór w sklepach jest ogromny. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2018, 18:37

Bez dwóch zdań - rolety!

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2019, 12:56

Rolety z uwagi na to, że sa o wiele łatwiejsze jeśli chodzi o fakt utrzymania ich w czystości. Jesli zależy Wam na porządnej rolecie warto jest zamówić rolete w firmie, która specjalizuje się w ich montażu.Dzieki temu będziecie mieli pewnosć, że montaż został przeprowadzony porządnie.
Na co warto jest zwrócić uwagę:
szycie powinno być idealne. równo i porządnie uszyta roleta to więcej jak połowa sukcesu. gotowe rolety często unoszą się mocnej z jednej strony i nie da się tego wyrównać.
mechanizm regulacji rolety powinien dobrze chodzić. przy dużych oknach (jak moje - 3,0m) często mechanizmy nie dają sobie rady z ciężarem materiału, dlatego wysokiej jakości mechanizm to ważna sprawa.
darujmy sobie wzory kwieciste na roletach... O wiele lepiej moim zdaniem wyglądaja klasyczne rolety
Mogę również polecić tę firmę https://lublinrolety.pl/ Byłam zadowolona z zamówienia u nich.

Ten post był edytowany przez Isiek dnia: 31 stycznia 2019, 12:50
Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2019, 14:22

Moje rolety zostały zamontowane przez specjalistów z NEVER https://never.net.pl/ Ciężko było o tak doświadczoną ekipę w Zielonej Górze, zdecydowanie polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17088 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >