Co zrobić jak farba nie kryje?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

16 kwietnia 2018, 08:50

Zgadzam sie: good 0 bad

dzień dobry. mam ogromny problem i proszę bardzo o poradę może ktoś miał podobnie i znalazł rozwiązanie.
chodzi o to, że robię sufit w salonie w sensie odświeżam. gładziłem, gruntowałem, malowałem i tu jest problem. dałem 2 warstwy i w niektórych miejscach farba nie pokryła. to pomalowałem jeszcze raz i jeszcze, łącznie 4 i nadal są miejsca gdzie farba nie chwyta. Skończyły mi się pomysły co jeszcze mogę zrobić aby to wszystko wyglądało jak należy ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 kwietnia 2018, 17:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupić niestety dobrą farbę. Z Magnatem nie powinieneś mieć takiego problemu. Nie wiem dokładnie jaki błąd popełnileś. Pamiętaj by dobrze rozrobić farbę przed malowaniem i korzystać z dobrej jakości wałka. Powodzenia. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2018, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem wine za całą tę sytuację ponosi źle dobrana farba lub zbyt zawilgocony sufit. Powierzchnia sufitu przed gruntowaniem powinna być zwarta, jednolita, czysta i przede wszystkim sucha. Natomiast w przypadku podłoża, które było wcześniej malowane farbami emulsyjnymi, których powierzchnia jest jednolita, dobrze przyczepna, nie jest pyląca lub uszkodzona należy malować bez gruntowania. Gdy ja miałam remont w swoim domu, stosowałam farbę na sufit firmy dulux, którą można znaleźć na stronie https://www.dulux.pl/pl/produkty/dulux-idealn y-sufit i nie miałam żadnych problemów z pokryciem swojego sufitu, który został pomalowany dwa razy.

Ten post był edytowany przez lawiana dnia: 8 maja 2018, 13:19
Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budownictwo a Architektura Proszę o Pomoc. Liczba postów: 10 Grupa: Porady i op... i jeszcze pytanie czy ktoś kto skończy Budownictwo zeby zaprojektowac budynek będzie w jakis sposób podlegał architektowi ? czy ma wolną rękę w tworzeniu projek...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...
  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 249

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >