Czy meble tapicerowane skórą są trwałe?

« Powrót do artykułu: Czy meble tapicerowane skórą są... | « Powrót do grupy: Wnętrza

16 czerwca 2015, 18:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmmm.... bardzo przydatny artykuł. Przynajmniej dla mnie :) Zastanawiałem się właśnie nad zakupieniem mebli tapicerowaych. Będę musiał jeszcze trochę nad tym pomyśleć, na razie i tak jestem na etapie zapoznawania się z salonami meblowymi :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2015, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że lepszym rozwiązaniem jest materiał. Takie meble są znacznie tańsze, a poza tym łatwo je doprowadzić do porządku. Są bowiem na rynku firmy takie jak ta - pranie tapicerki meblowej wrocław - które zajmują się czyszczeniem takich mebli. W ten sposób co kilka miesięcy możemy cieszyć się ogromną czystości,a meble będą wyglądały jak nowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2017, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble tapicerowane skórą są rzeczywiście łatwe w czyszczeniu i nadają wnętrzu bardziej luksusowego wyglądu, sprawdzają się też w nowoczesnych wnętrzach. Warto zanieść swój mebel do tapicera i odnowić zamiast wyrzucać i kupować nowy. Jako tapicer zauważam, że klienci coraz bardziej to rozumieją. Wcześniej zamawiali renowację tylko bardzo drogich mebli i antyków, teraz odnawiają też takie ze średniej półki cenowej, wyszperane na strychu, zamawiają inne obicie aby kolorystycznie odnowić wnętrze. Dużym powodzeniem ostatnio cieszą się meble pikowane z obiciem z materiałów syntetycznych, które także nadają wnętrzu luksusowego charakteru, jednak pokój nie traci przy tym na przytulności. Hitem jest pikowanie ultradźwiękowe, które odbywa się bez użycia nici i igieł. Dzięki niemu uzyskujemy większą sztywność materiału. Jednak nie robię tego sam, wolę zlecać sprawdzonej firmie Bosmann www.bosmann.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2017, 06:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble tapicerowane jak najbardziej należą do trwałych i solidnych, warto jedynie zwrócić uwagę na fakt aby wybrać je z dobrej firmy, nie te najtańsze wykonane z eko-skóry, ponieważ szybko zacznie pękać. Wiem z własnego doświadczenia.

www.PlytaArchitektoniczna.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 252

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >