Czy warto zlecić budowę SPA?

« Powrót do grupy: Moja budowa

22 sierpnia 2016, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio naszło mnie tak na jakieś innowacyjne pomysły, które związane są z relaksem - co sądzicie o takim rozwiązaniu jak budowa domowego SPA? Czy finansowo jest to opłacalne, co sądzicie o zaletach takiego miejsca? Proponuję poczytać więcej o tym także tutaj: http://vitalsauna.eu/galeria/luksusowe-spa. Czekam na Wasze komentarze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2016, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

No jak moze byc opłacalne skoro sam chcesz z tego korzystać inaczej musiałoby się zwrócić ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2016, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem jak najbardziej za, nawet marzy mi się tego typu domowe spa. Czytałam ostatnio taki artykuł: http://botaak.pl/basen-czy-dzakuzi-dla-dwojga / i chyba zacznę zbierać środki na jakiś fajny basenik ogrodowy, najlepiej z hydromasażem.

Ten post był edytowany przez bazyliszek dnia: 16 listopada 2016, 14:30
Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2017, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli masz dobre miejsce do tego aby prowadzić SPA, to moim zdaniem jak najbardziej warto się o to pokusić i całość inwestycji powierzyć profesjonalnej i fachowej firmie, akurat tutaj będziemy w stanie pomóc, zerknij na www.House-technology.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2019, 22:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik tadekburdzy napisał: Ostatnio naszło mnie tak na jakieś innowacyjne pomysły,
które związane są z relaksem - co sądzicie o takim
rozwiązaniu jak budowa domowego SPA?


To jest moje marzenie. Czasami jeżdżę do spa z przyjaciółkami. To jest naprawdę wspaniały relaks. Chcąc mieć taki relaks w domu, kupiliśmy z mężem profesjonalny fotel do masażu https://casada.pl/tag/fotel-do-masazu/ Uwielbiam w nim zasiadać wieczorami. Mam stojącą pracę, więc taki masaż, to dla mnie zbawienie ;) Taki fotel ma spore możliwości. Posiada 13 masaży do wyboru z regulacją intensywności. W niektórych modelach jest nawet jonizowane powietrze. Sprawdź sobie w wolnej chwili. Myślę, że dobrze się wkomponuje do Twojego domowego spa :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie szambo? Liczba postów: 36 Grupa: Moja budowa Badania ścieków są ważną częścią oceny ryzyka związanego z bezpieczeństwem środowiskowym. Częstotliwość potrzebnych badań jest uzależniona od wielu czynników, t...
  • Budowa stalowej hali Liczba postów: 8 Grupa: Moja budowa Cześć hala stalowa w wersji wiata garażowa to idealne miejsce przed dom żeby dopełnić walory estetyczne i chronić pojazdy przed warunkami atmosferycznymi.
  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 14 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Logistyka Liczba postów: 37 Grupa: Moja budowa Kurczą mi się magazyny, a transport zaczyna się sypać, dlatego rozważam współpracę z firmą J&M Logistics, która jest cenionym w kraju i za granicą operatorem lo...
  • Meble na wymiar Warszawa Liczba postów: 18 Grupa: Moja budowa Paul Gauguin reprodukcje obrazów to niezwykła możliwość wprowadzenia do naszych domów piękna i egzotyki jego dzieł. Jego barwne kompozycje i egzotyczne motywy p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 282

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >