Czysta woda do napicia – wybieramy filtr do wody

« Powrót do artykułu: Czysta woda do napicia –... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

22 czerwca 2016, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Znajomy montował instalację uzdatniającą z firmy http://gc2000.pl i jest zadowolony bo teraz nie musi wymieniać filtrów w dzbankach tylko ma pitną wodę z kranu, niezła wygoda.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2016, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie instalacje są bardzo wygodne ze względu na to że to jednorazowa inwestycja. Panowie z firmy http://dualfiltry.pl zajęli się montażem całego oprzyrządowania i sprawuje się znakomicie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2016, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam w domu instalację Viessmanna zamontowaną przez fachowców z firmy 3e-heating i sprawdza się doskonale. Woda z kranu jest czysta i zdatna do picia.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2017, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla swojej firmy hydraulicznej dużo zaopatrzenia robię ostatnio przez portal swatt.pl. Profesjonalna hurtownia, sprzedają lepszej klasy elementy instalacyjne, w tym też filtry różnego typu do wody. Na pewno na ich wkłady siatkowe warto zwrócić uwagę, są w niezłej cenie, a drobiny rdzy wychwytują bardzo precyzyjnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2017, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

My zdecydowalismy, ze lepszy od filtrow bedzie zestaw z dystrybutorem - hts://www.darnatury.pl/oferta/zestaw-woda-dystrybutor wybralismy ten bo znajomi nam go polecali :) naprawde super opcja.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2017, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Po zamontowaniu u siebie filtrów do wody jestem naprawdę szczęśliwszym człowiekiem :D Naprawdę, mam filtr z funkcją mineralizacji wody, więc mam dobrą wodę z minerałami prosto z kranu. Nie muszę już kupować butelkowanej.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2017, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w domu rodzinnym woda do dziś jest niedobra, rodzice kupują w butelkach albo przywożą oligocenkę, na szczęście odkąd mieszkam w stolicy korzystam z warszawskiej kranówki a ona słynie z czystości i dobrego smaku, można ją pić bez obaw nawet bez przegotowania

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2018, 19:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Na dłuższą metę takie kupowanie butelkowanej wody to dość drogie rozwiązanie, dlatego uważam, ze lepiej zawczasu zakupić filtr do wody i mieć dobrą wodę prosto z kranu. Ja tak zrobiłem i bardzo jestem zadowolony z takiego rozwiazania.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2018, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak mówią koledzy wyżej, w rozliczeniu długofalowym woda butelkowa wychodzi naprawdę drogo. Inwestycja w odwróconą osmozę powinna szybko dać zauważalny efekt w budżecie domowym, a do tego zapewni Ci najdokładniejszą filtrację wody. Polecam poczytać, można znaleźć w sieci już całkiem sporo rzeczowych artykułów: https://www.zestudni.pl/blog/odwrocona-osmoza -obalamy-mity/

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2018, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

classic car insurance buy car insurance classic car insurance temporary car insurance

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 230

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >