Dekoracje

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

24 listopada 2011, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiedzcie mi czy podoba wam się takie dekoracje okienne?

Bo mi bardzo ale chciałabym wiedzieć co sądzicie na ten temat :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2011, 14:27

Jeżeli pasują do reszty pomieszczenia, są ok. Ale za to roślinka mi się nie podoba :).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2011, 15:25

Dekoracje są ok ale po co ta roślina na dole ??

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2011, 14:39

za duzo tego taki lekki przepych ?!

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2011, 14:52

Oj ludzie to tylko foto z neta pewnie, a koleżance rozchodziło się zapewne tylko i wyłącznie o te rolety... tak więc czego się rośliny uczepiliście :D ja uważam że te dekoracje są w miare ok podoba mi się ta krzyżówka wzór/ gładki/ wzór/ gładki bardzo pomysłowo ktoś to sobie wymyślił

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2011, 15:45

No właśnie, ale wy nerwowi jesteście, to nie koleżanka kładła tego kwiata, właściciel tego wnętrza może lubi takie przytłaczająco zagracające pomieszczenia ;) Co za dużo to nie zdrowo i tu jest dość dobrze widoczne tu na tym zdjęciu

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2013, 14:00

Jak najbardziej- całość w połączeniu z fioletowymi roletami prezentują się naprawdę bardzo fajnie i pasują do zasłon kwiatowych. Bardzo mi się podoba taka aranżacja.

www.Mezoko.com

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2013, 12:52

Rzeczywiście roślinka chyba niekoniecznie jest już potrzebna, a już na pewno nie tak duża. Zasłonka natomiast bardzo ciekawa i nowoczesna:) Równie interesujące aranżacje okna i pomysły na zawieszanie firanek znajdziecie tu:http://www.leroymerlin.pl/porady/dekoracja/te kstylia-i-dekoracja-okien/zaslony-i-firanki,e476,l1518.html< /a>

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2013, 11:15

ogólnie mi się podoba, ale ten fiolet jest odrażający, zmieniłabym to na jakiś inny kolorek

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2013, 11:53

Ładne, moim skromnym zdaniem - jak poprzednicy - z roślinką nieco za dużo rzeczy, ale jeśli ją bardzo lubisz:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Baterie do łazienki Liczba postów: 50 Grupa: Nowości ara... Wbrew pozorom wybór odpowiednich baterii nie jest taki łatwy.Sam u siebie wymieniałem kilka razy, głownie z tego powodu, że ciągle się psuły. Jakość jest tu bar...
  • Projekt domu. Liczba postów: 21 Grupa: Nowości ara... Szanowni Państwo, Dużą uwagę warto zwrócić na projekt fasady, gdyż to właśnie ona w znacznej mierze decyduje o wyglądzie budynku. Najlepszym rozwiązaniem jest z...
  • Inspiracja - przedpokój? Liczba postów: 4 Grupa: Nowości ara... Teraz jest naprawdę dużo fajnych pomysłów na aranżację przedpokoju. Ja mam przedpokój długi a wąski, pomalowaliśmy na jasny kolor (ale nie biały), po jednej str...
  • Kamień naturalny Liczba postów: 141 Grupa: Nowości ara... Polecam wam profile mosiężne to właśnie dzięki takim profilom można wykonać stylowy i funkcjonalny projekt schodów, progów, narożników. Sprawdźcie na oferty któ...
  • Gdzie zamówić meble na wymiar w Warszawie Liczba postów: 3 Grupa: Nowości ara... Jeśli szukasz nowego mieszkania lub ktoś inny poszukuje to polecam https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe- mieszkania-salwator-krakow/to dobra oferta więc warto...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17209 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 231

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >