Dekoracje okienne współgrające z całym wnętrzem

« Powrót do artykułu: Dekoracje okienne współgrające z całym... | « Powrót do grupy: Wnętrza

17 lipca 2013, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ładne te aranżacje Galtexu, dostane je tylko na stronie czy w sklepie też? Bo ja zamawiałam w necie ale bym też pooglądała i "podotykała" co tam mają ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2013, 23:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem, ale na stronie Galtexu jest duzy wybor warto przegladnac :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2014, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście polecam rolety oferowane przez firmę Debastor. Jak dla mnie to są zdecydowanie najlepsze produkty.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2014, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

No i podpatrzyłam trochę tego Debastora. A, że mam akurat jeszcze "łyse" okna to z chęcią czegoś więcej się dowiem. Póki co miły Pan przedstawił mi ogólną ofertę i kilka ciekawych produktów. Muszę się zastanowić co bym najbardziej chciała, ale nie powiem... chyba się zgłoszę do Debastora, żeby mi to zrobili ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2014, 09:23

Zgadzam sie: good 1 bad

Przejechałem się do Debastora, żeby porozmawiać o żaluzjach/może coś innego i sprawdzić co tam mają. Bałem się, że nie dojade, ale z Łódzkiej był już znak, gdzie skręcić więc tu problemu nie było. Problem był inny, raczej pozytywny bo mają sporo produktów i średnio się mogę na coś zdecydować. Potrzebuje czegoś do salonu na 3 skrzydła i drzwi balkonowe. Większość mebli mam w ciemnym drewnie, a ściany standardowo białe... nie wiem co będzie pasować :/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2014, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o Debastor, to ich produkty można ocenić pozytywnie. Oferta jest atrakcyjna i jakość = cena, a to jest chyba najważniejsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2014, 22:35

Zgadzam sie: good 0 bad

byłam w Debastor i stwierdzam że warto było pokonac te kilkadziesiat kilometrów. Firma wygląda niepozornie, ale wybór i wiedza doradców -bezcenne.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2021, 06:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Z wnętrzem fajnie komponują się plisy - okna wtedy są bardziej estetyczne, łatwiej też utrzymać czystość. A pasują do praktycznie każdego wnętrza, szczególnie ze jest duży wybór. Na przykład na stronie Nafi można sobie dopasować plisy do potrzeb.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 180

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >