Dom jednorodzinny z keramzytu.

« Powrót do artykułu: Dom jednorodzinny z keramzytu. | « Powrót do grupy: Budowa i remont

31 grudnia 2016, 20:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Budowa domu z keramzytu jest może bardziej popularna ale to nie znaczy że każda firma która to proponuje potrafi wykonać takie zlecenie porządnie. Wciąż brakuje w tym temacie fachowców z wystarczającymi umiejętnościami. U mnie budową zajmowała się akurat firma Atrakcyjne Domy. Samo mieszkanie w domu z keramzytu nie jest w żaden sposób ‘inne’ a jeszcze dodatkowo energooszczędne co się faktycznie sprawdza. Także bardzo dobre rozwiązanie szczególnie dla tych którym zależy na czasie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2017, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

skoro mowa o tanim budowaniu to muszę tutaj polecić hurtownię elektryczną algra król http://algrakrol.pl/oferta/. Mają duży wybór i atrakcyjne ceny

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2017, 19:03

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli będziesz potrzebował taniej hurtowni materiałów budowlanych to polecam http://www.grafitolkusz.pl/. Duży wybór i spoko ceny

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2017, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

W materiały keramzytowe kompleksowo wyposażałem się w firmie Termat.pl która specjalizuje się w produkcji pustaków czy bloków schodowych i bardzo sobie chwalę ten surowiec ze względu na jego trwałość.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2017, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat budowę domu z materiału jakim jest keramzyt, lepiej powierzyć fachowcom z doświadczeniem, a tak się składa że tutaj będziemy mgli pomóc, zerknij na www.My-house.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2018, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

również uważam, że tego typu budowle powinni wykonywać profesjonaliści, którzy specjalizują się w budowach z keramzytu. U mnie dom robiła firma www.krosbud.pl i jestem bardzo zadowolony. Keramzyt u mnie się sprawdza bardzo dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2018, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli budowa domu z keramzytu to tylko w firmie www.liapor.pl. Budowa domu z keramzytu które zmniejszają energochłonność budynków zaczyna robić się bardzo popularnę wśród inwestorów.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2022, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam że dom z kermazytu jest ciekawym pomysłem polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej lakierobejcy klei farb pap pianek gipsów betonów klejów silikonowych motyk grabi żyrandoli żarówek mopów rozgałęziaczy czajników wkrenteł i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 356

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >