Donice ogrodowe

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

5 czerwca 2014, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukuje fajnych, masywnych donic ogrodowych do posadzenia drzewek. Znalazłem fajne w stylu hiszpańskim w pozbruku. ktoś miał z nimi styczność?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2014, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja miałam, donice bardzo fajnie wyglądają u mnie w ogrodzie ;) są duże i dodają klimatu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2014, 22:32

Zgadzam sie: good 0 bad

to pewnie masz duzy ogród jak duze donice :d

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2014, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja miałem, mogę śmiało poleić. Estetyczne i wytrzymałe.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2014, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Wcale nie taki duży... jak się umiejętnie ustawi i wkomponuje to w niewielkim ogrodzie też dobrze wygląda :)




Użytkownik piotrekkrakow napisał: Ja miałem, mogę śmiało poleić. Estetyczne i
wytrzymałe.


Długo je masz??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 czerwca 2014, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

własnie u mnie też nie taki wielki ten ogród i wydaje mi się, że tej wielkości donice będą własnie fajnie wyglądały

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2014, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Donice ogrodowe to ważny element wystroju ogrodu. Podkreśla jego indywidualny charakter. Ja lubię swoje kwiaty w donicach i mini ogródek. Donice ogrodowe służą mi za rabatę dla niktórych warzyw - kopru, naciowej pietruszki, szczypioru bo mam psy, które lubią zaznaczyć swój teren. Do donic nie sięgają :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2014, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Donice ogrodowe to ważny element wystroju ogrodu. Podkreśla jego indywidualny charakter. Ja lubię swoje kwiaty w donicach i mini ogródek. Donice ogrodowe służą mi za rabatę dla niktórych warzyw - kopru, naciowej pietruszki, szczypioru bo mam psy, które lubią zaznaczyć swój teren. Do donic nie sięgają :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2014, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

tutaj sie zgadzam. donice pozwalają posadzić co tylko chcemy bez obaw o zniszczenie tego przez psiaki

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2014, 20:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Hehe nasz kochane pupile :) Znam taką kobietę co miała pieska ale oddała go komuś bo nie mogła patrzeć jak wykopuje on jej ukochane begonie :P

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 11 Grupa: Zagospodaro... A do takiego ogródka pod blokiem to jakie parasole polecacie? Bo widziałem tą https://gardenspace.pl/parasole-ogrodowe ofertę i całkiem ładne mają tam duże para...
  • studnia a gliniasty teren działki Liczba postów: 16 Grupa: Zagospodaro... W przypadku pomp głębinowych stosowanych w większych instalacjach, takich jak farmy czy przemysł, wybór falownika powinien również uwzględniać jego zdolność do....
  • Tani i dobry grill Liczba postów: 17 Grupa: Zagospodaro... W zależności od swoich preferencji możesz sięgnąć zarówno po gotowe zestawy mebli, jak i pojedyncze elementy. Co więcej, na rynku znajdziesz zestawy obiadowe or...
  • Ogrodnictwo Liczba postów: 114 Grupa: Zagospodaro... Każdemu ogrodnikowi przyda się namiar na fajny sklep ogrodniczy :) osobiście wszelkie zakupy do ogrodu robię online w tym sklepie https://www.target.com.pl/. Ma...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 324

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >