Drewniane okna o wysokich parametrach technicznych. Energooszczędne i solidne okna.

« Powrót do artykułu: Drewniane okna o wysokich parametrach... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

2 września 2014, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

jak dla mnie solidne okna to są okna drutex, zamawiałam w styleline, bo mieli ciekawą ofertę. Teraz mam bardzo dobrej jakości okna w swoim domu, z czego bardzo jestem zadowolona

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2014, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

No solidna firma. Swoją drogą to powiem Ci, że dla mnie więcej problemów przyspożyło znalezienie żaluzji czy rolet. Koniec końców kupiłam żaluzje...dobre rozwiązanie. Szukałam kilka takich rozwiązań, ale nie były dobre, bo jakoiść niekoniecznie dobra, a to cena wygórowana, ale udało się wybrać te: http://zaslaniamyokna.pl/ okazały się być okej, nie to co u innych producentów...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2015, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Odkąd pamiętam to zawsze drutex właśnie miał dobrą serię okien. Kiedyś kosztowały majątek, dziś praktycznie każdy może sobie na nie pozwolić. Jednak drewno to świetny materiał budowlany jest. Jeśli do tego jest dobry montaż, jest super.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 352

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >