Drewniane żaluzje poziome

« Powrót do artykułu: Drewniane żaluzje poziome | « Powrót do grupy: Wnętrza

29 stycznia 2015, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ładne żaluzje. Trzeba tylko zwracać uwagę na to, z czego są wykonane, a potem użytkować zgodnie z przeznaczeniem. Na pewno odradzam żaluzje z marketu, wykonane z kiepskich materiałów, które po pewnym czasie po prostu się zacinają. Ja mam żaluzje multistyl, które kupowałem w www.artmar-lublin.pl – służą mi już dwa lata i z nimi jest wszystko ok.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 czerwca 2018, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja miałam tego typu problem , że pokoju zawsze bylo bardzo słonecznie i nawet zwykle rolety nie zacieniały dostatecznie pokoju ...w rezultacie dziecko się budziło. Dla tego zamontowaliśmy rolety noc i dzień z firmy www.roletymobi.pl. Teraz nie ma z tym żadnego problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2018, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem nie są to tylko rolety do nowoczesnych wnętrz ale też moim zdaniem do każdych. Ja mam mieszkanie w stylu vintage i takie rolety noc i dzień do niego pasuje jak ulał. Dla mnie rolety noc i dzień są super bo jak by nie patrzeć maja funkcję 3 w jednym bo jak sama nazwa wskazuje można zrobić no i dzień ale tez można mieszkanie trochę zacienić. Ja mam takie rolety od firmy http://sunmar-rolety.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 302

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >