Drewno w kuchni...

« Powrót do artykułu: Drewno w kuchni... | « Powrót do grupy: Wnętrza

21 grudnia 2015, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

ale piękna deska, jasna nie świecąca się, stonowana taka, coś takiego mi sie podoba, ja własnie zastanawiam się co położyć w kuchni w salonie mam ciemny dąb z ArtCore, będę brac też od nich deskę tlyko że nie wiem jaki odcień, bo kuchnię mam klasyczną, jasno czerwoną i nie wiem jaką podłoge dać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2016, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo ładna deska, zgadzam się z Toba Agnieszka, stonowana, świetna jest. Ja właśnie chcę do kuchni coś nowoczesnego, chcę postarzaną deskę z artcore położyć, bardzo mi się podoba, jeszcze nie wiem jak to będzie wyglądać, moze ktoś ma u siebei cos takiego w kuchni ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2016, 16:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Postarzana deska wydaje mi się, ze będzie super wyglądać jeśli dodatkowo ładnie ją zaaranżujesz. Podobają mi sie odcienie desek teraz, jets niesamowicie duży wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2016, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda i wszystko tak na dobrą sprawę zależy od naszego gusty,chociaż z drugiej strony jeżeli stawiasz na praktyczne rozwiązania to weź pod uwagę również płytki drewnopodobne.

www.MegaSofa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >