Drobny sprzęt AGD ułatwiający codzienne czynnośći

« Powrót do artykułu: Drobny sprzęt AGD ułatwiający codzienne... | « Powrót do grupy: Wnętrza

14 lutego 2019, 16:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim ulubiony sprzętem z segmentu małego AGD jest wyciskarka Slow Juicer. Dzięki niej mogę przygotowywać wspaniałe soki owocowo-warzywne. Dzięki dodatkowym nakładkom służy mi też np. do mielenia mięsa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lutego 2019, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Interesowałaby mnie taka wielofunkcyjna wyciskarka tylko gdzie można zamówić tego Slow Juicera?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lutego 2019, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Alina_P napisał: Interesowałaby mnie taka wielofunkcyjna wyciskarka tylko gdzie można zamówić tego Slow Juicera?

Witam! Alina_P wyciskarkę Slow Juicer kupisz w salonach stacjonarnych marki Philipiak. Zapraszam także do sklepu internetowego shop.philipiakmilano.pl

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2019, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele jest takich sprzętów, ale na pewno ogólnie w kuchni to wiele pomagają Kuchenki elektryczne 60 cm . Można w nich gotować, jak są z piekarnikiem, to od razu upiec coś.. A nie rozpalać ogień w wielkim piecu, co nie wiadomo jak długo będzie obiad gotować. A tak z drobnych elementów to elektryczna tarka jest świetna. Niedawno taką dostałam na święta bożonarodzeniowe. Mega!

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2022, 21:58

Zgadzam sie: good 0 bad

No to na pewno do nich należy wyciskarka do owoców . Oszczędza się na tych kupnych w dodatku domowe soki są dużo zdrowsze

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 310

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >