Drzwi do pokoju dziecka

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

15 października 2013, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

My na koniec zdecydowaliśmy się na zakup drzwi od tej firmy i koniec końców jesteśmy bardzo zadowoleni. Myślę, że ciężko byłoby znaleźć drugą tak dobrą firmę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2013, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Odradzam zakup drzwi przesuwanych, nie są zbyt praktyczne na dłuższą metę. Normalne drzwi z blokadami zupełnie wystarczą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 stycznia 2015, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do drzwi to oprocz nich samych, tak samo wazna czescia sa zamki, nieodpowiednio dobrane mogą bardziej zaszkodzic czasami niż pomoc. Polecam kontakt ze specjalistami z www.pogotowie-zamkowe-warszawa.pl i konsultacje

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2015, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlaczego odradzanie drzwi przesuwne? Ja mam drzwi przesuwne z Windoora w dwóch pokojach i bardzo mi się sprawdza to rozwiązanie. Wedlug mnie jest oryginalne i funkcjonalne.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2015, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, drzwi przesuwne mają wiele zalet. Jeśli tylko system szyn jest skonstruowany prawidłowy, to komfort takiego rozwiązania jest ogromny. Mam takie drzwi z salonu Famix, oddzielają mi w mieszkaniu salon od sypialni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2015, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, drzwi przesuwne mają wiele zalet. Jeśli tylko system szyn jest skonstruowany prawidłowy, to komfort takiego rozwiązania jest ogromny. Mam takie drzwi z salonu Famix, oddzielają mi w mieszkaniu salon od sypialni.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2015, 20:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie chciałem się dopytać o system prowadnic. O co pytać i co sprawdzać w salonach. Moja ma natrualny dar w rękach do niszenia dzrwi przesuwnych, bez względu na to, czy to są rolki od prysznica czy od szafy... Trzeba mi znaleźć naprawdę solidne, zwłaszcza takie, które nie będą wyskakiwały z prowadnic od byle czego :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2015, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

A moi,m zdaniem lepiej sprawdzą się zwykłe drewniane drzwi,nie te przesuwane bo w praktyce nie zapewniają takiej szczelności czy komfortu,które wraz z tym jak dziecko rośnie- również się zwiększa.

www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2015, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja fajne drzwi do calego domu z mezem kupowalam w Tym sklepie www.abra.szczecin.pl naprawde warto, fajne ceny i modele drzwi

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2015, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Też zastanawialiśmy się z mężem nad zakupem drzwi przesuwnych, ale koniec końców kupiliśmy tradycyjne. Szczerze mówiąc zaważyły na tym koszty. Drzwi braliśmy z firmy Invado http://www.invado.pl/produkty/drzwi-wewnetrzn e i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >