Drzwi przesuwane

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

8 kwietnia 2009, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam bardzo duuży pokój i chciałabym go przedzielić drzwiami przesuwanymi.. na budownictwie nie znam się w ogóle dlatego zwracam się do Was - czy są jakieś wskazania/przeciwwskazania? :)
Możecie mi polecić jakiś producentów?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2009, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

ciekawy pomysł. Powinnaś się udać do producenta a on już Ci doradzi. Ja mam zabudowę wnęki przesuwaną od Komandora wiec takie drzwi też pewnie robią.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 maja 2009, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

A przesuwane drzwi to dobre rozwiąznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2009, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

drzwi przesuwne system nascienny przykręca się do ściany na odpowiedniej wysokosci nad otworem na wysokości 207,5 cm od wykończonej podłogi obok otworu na wysokości 205 cm od wykonczonej podłogi w przypadku ściany murowanej montuje się na kołki rozporowe do ścian murowanych w przypadku ścian z luxfer no cóż tu jest problem dobry czrodziej założy kołek w fuge ale to trzeba odpoweidnio wybudować ściane, najlepiej byłoby gdyby w mijscu pocowania kołków nie było już ściany z luksfer tylko zwykła inaczej może być problem.
Ogólna instrukcja montażu tego typu drzwi znajduje się na stronie Porta w zakladce adnotacje sa tamopisane zasady montażu drzwi gwarancji etc. warto skrzystać to nie tylko oferta solidnych drzwi ale też skarbnica wiedzy.

pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2009, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

M_kwiecien dzięki za taką informacje:) podałeś dokładne wymiary jeśli chodzi o wysokość, znaczy, że dla innych wysokości nie da się zamontować takiego systemu? Mi się wydaje, że do każdego wymiaru można taki system zamontować, byleby nie było za wąsko :) ale ja mało się znam.
Byłam na stronie Komandora, widziałam tam drzwi przesuwane i nawet sporo aranżacji mi się spodobało. I jak się sprawuje zabudowa od nich? bez zastrzeżeń?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 czerwca 2009, 00:51

Zgadzam sie: good 0 bad

sorry nie napisałem o Komandorze to są wymiary z drzwi suwanych system naścienny Porta też mają duża ofertę i solidny towar tylko skrzydłai wszystkie elementy sa robione w polskiej normie więc maja określone wymiary jeśli potrzebujesz szczegółów dotyczących wymiarów spsobu montażu etc. wejdź na stronę Porty w zakładce adnotacje są wymiary i instrukcje montażu. Zawsze możesz sprawdzić też autoryzowane grupy montażowe zadzwonić do jendej napewno przez telefon dowiesz się więcej niż w nwcie. Co do Komandora to robi dobre szafy wnękowe i drzwi przesuwne pewnie na wzór tych szaf więc szyna góra dół i drzwi z płyty meblowej ja bym takich nie chciał zwłaszcza że taki system łatwo zabrudzić i zaczyan się zacinać a taki typowy do drzwi jest tylko na górze a na dole jest mała palstikowa prowadniczka więc nic do niej nie naleci i potknąć się też nie będzie o co.

pozdrawiam,

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2009, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Oglądałam ten system naścienny i nie o coś takiego mi chodzi :( chce przedzielić pokój na pół a nie zrobić do niego drzwi przesuwane..
coś takiego: http://www.komandor.pl/komandor_szafy-306.html zdjęcie 4 tylko, że od ściany do ściany, żeby na siebie nachodziły :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2009, 00:44

Zgadzam sie: good 0 bad

to co widać na zdjęciu to jest taki system o jakim pisałem tylko drzwi są robione przez producenta szaf na wymiar i drzwi są na wymiar natomiast jedyna różnica tak naprawdę to to że producenci drzwi oferują system z maskowaniem w kolorze drzwi a tu na zdjęciu jest to raczej zabudowane płytą i pomalowane na kolor ściany (taka kombinacja alpejska) nie wygląda to źle i myślę że możecie to spokojnie i bez obaw zamówić natomiast ja jestem przeciwnikiem takich rozwiązań chociażby dlatego że można mieć spory problem z tym maskowaniem jak zabraknie fachowca a fabryki specjalizujące się w drzwiach też zrobią na wymiar coś takiego i pewnie w podobnej cenie.

natomiast sposób mocowania w tym przypadku jest ten sam.

pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2009, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ok. dziękuje za cenną wypowiedź, na pewno przy montażu zwrócę na to uwagę :) tak się złożyło, że jutro przyjeżdżają Panowie z Komandora i będą zakładać drzwi.
Pozdrawiam serdecznie

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2009, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli chcesz przyoszczedzic.. To nast. razem przejdz sie do stolarza zamiast do Komandora, czesto wykona Ci ta sama robote z materialow tej samej jakosci za 1/3 ceny :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budownictwo a Architektura Proszę o Pomoc. Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... i jeszcze pytanie czy ktoś kto skończy Budownictwo zeby zaprojektowac budynek będzie w jakis sposób podlegał architektowi ? czy ma wolną rękę w tworzeniu projek...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...
  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 310

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >