Drzwi zewnętrzne do domów i mieszkań

« Powrót do artykułu: Drzwi zewnętrzne do domów i... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

1 października 2020, 07:57

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas akurat drzwi aluminiowe i moim zdaniem najlepszy wybór. Jakościowo super wykonane, ciepłe, nowoczesne drzwi. Zamawialiśmy u przedstawiciela firmy Aluhaus 3 miesiące temu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Innowacyjne opakowania Liczba postów: 111 Grupa: Budowa i re... W przypadku kiedy szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie dobrej jakości opakowań i materiałów do zabezpieczenia sprzętu to polecam zwrócić uwagę na firmę htt...
  • Brama garażowa z napędem Liczba postów: 233 Grupa: Budowa i re... Jeśli wybieramy bramę to powinniśmy zwrócić uwagę od jakiego producenta pochodzi. Myślę, że najlepiej zgłosić się do takiej firmy jak http://www.bram-serwis.pl/...
  • Winda nie musi być nudna Liczba postów: 73 Grupa: Budowa i re... Przyda się dobry namiar na firmę od konserwacji i montażu wind i ja korzystam z usług firmy www.naprawawindzakopane.pl. Korzystałem z ich usług już kilka razy....
  • Wykopy pod fundament Liczba postów: 65 Grupa: Budowa i re... Ja w ubiegłym roku korzystałem z usług firmy www.wykopy.eu. Zajęli się wyrównaniem terenu i przygotowaniem wykopu pod fundamenty budynku. Dysponują wykwalifikow...
  • Systemowe filtry przepływowe, czyli skutecznie uzd... Liczba postów: 39 Grupa: Budowa i re... U nas stawiamy na https://iwoniczanka.pl/ - smakuje świetnie, ma sprawdzone pochodzenie, prosto z naturalnych źródeł. Zachęcam do smakowania także nektarów i so...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16091 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 216

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >