Ekogroszek - waga ma znaczenie

« Powrót do artykułu: Ekogroszek - waga ma znaczenie | « Powrót do grupy: Budowa i remont

19 czerwca 2014, 17:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Nareszcie cos z tym zobili. Autentycznie wkurzalo mnie, ze od 1 tony można było zaamwiac towar. Duzo „mieszam” jakościowo roznych produktów, bo super drogim palenie drogo wychodzi. Fajnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 czerwca 2014, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Mysle,z e to dobra opcja dla tych co nie maja za dużo keszu na raz. Po troszeczku po troszeczku byle o wiosny. Można tez sobie porobowac roznych gatunkow, nie trzeba od razu inwestować w tone. Chociaz ja tam wole kupic 10 woreczkow w casto i zobaczyć, ale fakt nie maja tam wszystkich gatunkow. Taka taktyka. Może to i lepiej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2014, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Swoja droga zastanawiam się czy im się to oplaca? Bo dowoza wszedze, niezlaeznie od odleglosci i nie doliczają do kosztow.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2014, 18:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakos nie chce mi się wierzyc w cudowana moc tego eko. Palil już ktoś tym? Jakie parametry i osiągi?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2014, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jest taki najgorszy, ale jak paliles od pocztku mocnym, wysokieenergertykiem to ten może cie rozczarować. Ma najnizsza chyba z możliwych kalorycznych, ale za tocena rewelacyjna. Mnie to akurat przekonuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2014, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki nierówny jest ten eko. Czasem trafiam na fajny suchutki – szczególnie atem, ale zdarzają się tez worki z mokrym mialm, ktoryoblepia poszczególne ziarna. Otwieram je i dosuszam, bo co mam robic, Czyms trzeba palic. Czasem się powkurzam w kotłowni, bo niekiedy mam trudności z rozpaleniem. Za to nie wydaje fortuny na opal.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 248

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >