Elewacja domu

« Powrót do artykułu: Elewacja domu | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

19 października 2021, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Kompleksowo czyszczeniem oraz zabezpieczeniem różnego rodzaju powierzchni zajmuje się firma http://www.powerclear.pl/. Mają odpowiednią wiedzę, odpowiednie narzędzia, dysponują zapleczem technicznym. Na ich stronie są podane wszystkie szczegóły, więc spokojnie znajdziemy wszystko to, co będzie nam po prostu niezbędne. Firma godna zaufania

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2021, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ładnie można wykonać również elewacje z drewna. To piękny i naturalny materiał, który od razu da nam świetny efekt dekoracyjny, a dom też będzie po prostu świetnie wyglądał. Polecam współpracę w tym zakresie z https://drewmis.pl/elewacje-drewniane/. Fajna i doświadczona firma, z dużym zapleczem i wykonująca różne zlecenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2021, 21:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Biały ja dla mnie uniwersalny. Możemy przemalować, jak już mamy fasadę. Można zastosować farbę Foveo-Tech FN30. U siebie robiłem malowanie rok temu, dom typowa kostka PRL. Malowanie oczywiście na dwa razy, ale efekt fajny. Przyjemny odcień bieli, nie razi w oczy, nie żółknie, nie trzymają się zabrudzenia, więc nie trzeba będzie za rok czy dwa znów malować. Myślę, że to bardzo duża ulga, również finansowa. Jednak warto dopłacić na lepszy materiał

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2021, 20:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Foveo-Tech ma bardzo dobrą i przede wszystkim zróżnicowaną ofertę. Podoba mi się, że tynki są w szerokiej palecie kolorystycznej, przyjemniejszej niż np. Carapol czy Baumit. Pracuje się na nich prosto, materiały faktycznie do siebie dopasowane i nie sprawiają jeden drugiemu problemów. Trudno coś po prostu popsuć, a efekt jest na lata

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2021, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się z kolei podobają deski elewacyjne opalane. Właśnie zdecydowaliśmy z żoną, że chcemy mieć taką formę elewacji na domu. Widziałem ofertę firmy https://customzole.pl/technika/, która jest niedaleko nas. Widzieliśmy ich realizacje i bardzo nam się podobały. Na pewno jest to bardziej oryginalna forma elewacji niż klasyczny tynk czy panele zewnętrzne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2021, 19:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Tommekł napisał: Foveo-Tech ma bardzo dobrą i przede wszystkim
zróżnicowaną ofertę. Podoba mi się, że tynki są w
szerokiej palecie kolorystycznej, przyjemniejszej niż np.
Carapol czy Baumit. Pracuje się na nich prosto, materiały
faktycznie do siebie dopasowane i nie sprawiają jeden
drugiemu problemów. Trudno coś po prostu popsuć, a efekt
jest na lata


Jak ten właśnie tynk w jasnej kolorystyce, niekoniecznie białej po prostu sprawuje się po wielu latach? Cena moim zdaniem jest bardzo atrakcyjna, zastanawiam się jednak nad jakością

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2021, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie tynk daje bardzo dobry i trwały efekt, ale trzeba odpowiednio przygotować podłoże i aplikować tynk. Umiejętność wykonawcy jest bardzo ważna. Na pewno nie będziesz rozczarowany efektem końcowym. Materiał elastyczny, wydajny, dający trwałe zabezpieczenie ścian

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2021, 06:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jesteśmy w temacie dociepleń budynków to polecam zapoznać się z oferta firmy http://budmix.biz/, która oferuję takie docieplenia różną metodą. Ja zamawiałem u nich docieplenie i powiem wam, że w domu jest cieplej i nagrzane powietrze nie ucieka tak szybka jak wtedy kiedy niebyło docieplenia.

Ten post był edytowany przez Miszko dnia: 30 listopada 2021, 06:19
Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2021, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno też, jak mamy wykonaną elewację to zdecydowanie właśnie warto raz na jakiś czas wyczyścić dokładnie elewację i właśnie wtedy ona będzie wyglądać, jak należy. Polecam kontakt z firmą https://inmago.pl/czyszczenie-elewacji/, mają odpowiedni sprzęt oraz narzędzia do tego, aby taką renowację przeprowadzić. Korzystam regularnie, jestem bardzo zadowolony. Cenowo bardzo fajnie, można bez problemu się dogadać

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2022, 20:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: TayNer napisał: Foveo-Tech również polecam. Tynk TN30 fajny na cały dom,
szczególnie ten w bieli. TSS efekt betonu przy drzwiach.
Super rozwiązanie, sprawdza się w przypadku zarówno
klasycznych, jak i nowoczesnych fasad


Jak taki tynk się sprawuje w mocno nasłonecznionym miejscu, na przykład koło drzwi? Jestem zainteresowany tynkiem, ale wiem, że niestety niektóre z nich po prostu nie mogą przetrwać próby czasu. Poproszę serdecznie o odpowiedź, będę wdzięczny

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 177

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >