Energooszczędne budowanie - pustaki do budowy ścian jednowarstwowych oraz pustaki akustyczne

« Powrót do artykułu: Energooszczędne budowanie - pustaki do... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

14 maja 2011, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

oddychanie ściany? poprzez przenikanie pary wodnej??... no chyba nie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2011, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

"ciepłe połączenie na pióro + wpust", hyh już czuje jak mnie ogrzewa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2011, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

przy tym temacie warto by było również poruszyć kwestię pustaków o dużym oporze ciepła, np teriva termo system z konbetu (sorry ale nie wiem czy sa inne tego rodzaju rozwiazania w PL)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2016, 08:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze, aby zacząć budować z głową i decydować się na wykorzystanie takich materiałów, które w przyszłości będą dla nas najbardziej korzystne. Sam zdecydowałem się, że do postawienia swojego domu użyję bloczków ściennych i bloczków fundamentowych z keramzytu i uważam, że jednak z perspektywy czasu ta decyzja była najlepsza. Nie tylko ze względu na własciwości, którymi one się charakteryzują, ale także cenę. Bloczki kreamzytowe są łatwo dostępne i można je dostać na przykład u www.kreamzytsystem.pl, gdzie miałem okazje je nabywać.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2017, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Do każdej realizacji zamawiamy pustaki różnego rodzaju wedle potrzeby. Najniższe ceny takich materiałów dostajemy w Termat.pl gdzie mają szeroki wybór i korzystne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >