Ergonomiczne wózki widłowe

« Powrót do artykułu: Ergonomiczne wózki widłowe | « Powrót do grupy: Budowa i remont

29 grudnia 2016, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

profesjonalne wózki róznych znanych marek są w http://www.ipz.com.pl/ , ja od nich wypożyczałem, bardzo cenię sobię te współpracę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2018, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakościowe wózki do hali magazynowej pod wynajem sprowadzaliśmy z firmy www.truckmotor.pl gdzie dbają o stan techniczny swojego sprzętu i terminowe realizacje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2019, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w zakresie wózków widłowych oraz ich serwisowania nie mam najmniejszych problemów, ponieważ kupiłem je w firmie Lemarpol. Do tego zajmują się oni wszystkimi naprawami gwarancyjnymi oraz pogwarancyjnymi. A w razie potrzeb też dodatkowo umożliwiają wynajem krótkoterminowy z którego korzystałem niejednokrotnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2019, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

finance car car interest rates 2019 car finance

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2020, 21:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawy artykuł. Możliwe, że kiedyś zdecyduję się na jego zakup. W tym momencie używam wózka widłowego marki Toyota od firmy www.hm-serwis.com.pl. Maszyna wyróżnia się dużą wydajnością, wysoką kulturą pracy oraz niskim zużyciem paliwa. Jestem bardzo z niego zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2021, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Możliwe, że również zdecyduję się kiedyś na zakup takiego wózka. Aktualnie posiadamy starsze modele wózków benzynowych i zasilanych LPG. Regularnie serwisujemy je w zakładzie www.mototechwozkiwidlowe.pl, aby mogły nam posłużyć jak najdłużej.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2021, 07:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Natomiast jeśli będziecie szukali wyjątkowych propozycji i ofert w zakresie dodatkowego osprzętu do wózków widłowych to na pewno warto tutaj sprawdzić sobie ofertę przygotowaną przez Mipromet u których kupowaliśmy m.in przedłużki do wideł, ale także trawersy https://mipromet.pl/pl/osprzet-do-wozkow-widl owych/333-trawers-miprofork-twd.html które oczywiście spełniają dyrektywy maszynowe: 2006/42/WE

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2024, 21:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukając możliwości nawiązania długoterminowej współpracy w zakresie zakupu, ale również późniejszych napraw, czy też możliwości zamówienia części zamiennych to warto przyjrzeć się bliżej ofercie firmy Lemarpol. Oferują profesjonalne doradztwo przy wyborze sprzętu i też dla nowych pracowników organizują szkolenia UDT na wózki widłowe. Solidność, wieloletnie doświadczenie i dbałość o obsługę klienta to cechy, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze takiego partnera biznesowego.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 278

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >