Estetyczna bateria łazienkowa z półką na kosmetyki

« Powrót do artykułu: Estetyczna bateria łazienkowa z półką... | « Powrót do grupy: Wnętrza

28 kwietnia 2014, 21:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajną baterię pod prysznic zamówiłem sobie niedawno z Roca. Ponieważ znalazłem na internecie i zamówiłem dosłownie wczoraj, to jeszcze nie przyszła, ale czytałem pozytywne komentarze na jej temat, oby była dobrej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2014, 19:57

Zgadzam sie: good 0 bad

będziesz zadowolony. ja mam urządzona w ich produktach łazienkę i wszystko jest w najlepszym porządku. co do baterii prysznicowej to mam kolumnę Loft. jest super.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2021, 08:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co teraz już można wszystko kupić w internecie pewnie kupujesz też tam kosmetyki więc zobacz sobie tu https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553899-PI ELEGNACJA-CIALA-Perfumy-i-wody-toaletowe.html mają super wybór a oprócz tego naprawdę dobre ceny, co ja osobiście bardzo lubię.
Koniecznie sobie sprawdź.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2022, 06:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie przykłada wagi do pielęgnacji i jeśli nie ma pod ręką to pewnie by nie stosował nic. Ale jak trafię z produktem to potrafi pochwalić i doceniać działanie

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2022, 06:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Pielęgnacja skóry jest bardzo kosztowna i czasochłonna, naprawdę ważne jest, aby znaleźć coś dla siebie, co naprawdę pomaga. Korzystam z tego sklepu za radą mojego przyjaciela www oriflame katalog jest tam naprawdę wiele fajnych rzeczy i być może znajdziesz tam dokładnie to, czego potrzebujesz. Zdrowie jest ważne, nigdy nie oszczędzaj na tym!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 stycznia 2023, 08:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz jest wiele matek na rynku. Ale ja bym bardziej kierowała się wyglądem baterii niż jej marką. Bateria, jak każdy inny element, musi pasować do całej aranżacji. Sprawdź w sklepie Porcelanico - jest tam w czym wybierać. Szczególnie zwróć uwagę na baterie umywalkowe podtynkowe. Fajnie prezentują się w nowoczesnych łazienkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >