Fajne świece zapachowe

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

11 lipca 2021, 19:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć!
Jakie świece zapachowe możecie mi polecić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2021, 19:18

Rozglądając się za wyjątkowymi świecami zapachowymi, które będą naprawdę po całym wnętrzu roznosiły wyjątkowe zapachy to polecam sprawdzić propozycje marki Cocowick https://cocowick.pl/ ponieważ mają w ofercie coraz więcej wyjątkowych nut zapachowych i idealnych połączeń. Teraz na przykład u nas jest "Puchata Miłość" cechujących się zapachami słodkiej róży pomieszanej z egzotycznymi owocami egzotyki. Sprawdza się świetnie, dla mnie czysta przyjemność :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2021, 22:26

Ja swego czasu dostałam w prezencie kwiatową świece zapachową i zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Nigdy wcześniej nie używałam świec bo uważałam to za zbędny przedmiot. Lecz po otrzymaniu wspomnianego upominku zmieniam zdanie! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• materiał opałowy Liczba postów: 80 Grupa: Ekologiczny... I jak na co się zdecydowaliscie, mam nadzieję że temat nam się tutaj dobrze rozwinie i oby podjęcie decyzji było jak najlepsze dla Waszego domu i budżetów ;)
  • Elektromobilość zasilana z fotowoltaiki - jak to d... Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... W naszym kraju wciąż rośnie liczba samochodów elektrycznych, a wraz z nią potrzeba ładowania aut w warunkach domowych. Instalacje fotowoltaiczne są ważnym eleme...
  • fotowoltaika w firmie Liczba postów: 49 Grupa: Ekologiczny... W takim razie jeżeli chodzi Wam przede wszystkim o wybór porządnej jakości instalacji fotowoltaicznej to tutaj osobiście jak najbardziej mogę polecić Wam do spr...
  • Panele słoneczne Liczba postów: 130 Grupa: Ekologiczny... Jeśli szukacie ekipy do montażu instalacji z woj. małopolskiego (szczególnie takie miasta jak Myślenice czy Brzesko), to polecam firmę Fotowoltaika Orzeł https:...
  • Fotowoltaika Liczba postów: 13 Grupa: Ekologiczny... Czy obecnie opłaca się inwestować w fotowoltaike? dystrybutory do wody Rawicz

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17013 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 199

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >