Fototapeta w kuchni

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

10 sierpnia 2011, 17:36

Zgadzam sie: good 0 bad

;))

Ten post był edytowany przez Wall-it dnia: 10 sierpnia 2011, 17:37
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2011, 08:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiedz mi kolego czy można fototapety przykleić na zwykłą tapetę ??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2011, 08:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Zaleca się przed naklejeniem fototapety usunąć ze ścian wszystkie stare tapety, ale jeśli tapeta na ścianie, jest tapetą papierową, nie jest pokryta żadną warstwą dodatkową, nie jest PCV, a także ta, która ma być naklejana jest tapetą papierową i dobrze trzyma się powierzchni to można w drodze wyjątku nakleić jedną na drugą. Jednak w drodze wyjątku ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2011, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie, a nie będzie problemu że pewnego dnia, wstanę rano do kuchni zrobić śniadanie a tam .... :O :O :O :O OMG Tapeta odleciała !!!!!!!!!! Dajcie mi wody :D

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2011, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

hahah przychodzisz a tam zwinięta tapeta jeszcze miej psa i niech się nią zajmnie to dziękuje :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2011, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

no ja jestem ta ofiarą zwiniętej fototapety heheh, to był koszmar aż żal o tym wspominać heheh

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2011, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

A co Ci się dokładnie stało ??

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2011, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

była nie prawidłowo połozona "fachowcy od siedmiu boleści" się zjawili i stwierdzili że nie trzeba oczyszczać ściany... padło stwierdzenie "chlaśniemy tak bo równo jest" no i chlasneli że tydzien po zrobiły się bąble a dwa tygodnie później wchodzę do domu a tak fototapeta odklejona do połowy taki rożek sobie wisiał a ja białej gorączki dostałam

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2011, 21:59

Zgadzam sie: good 0 bad

no to wezwac ich na reklamacje i niechrobia wszystko od nowa. I najlepiej podloze z porzadnych materialow zrobic.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2011, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę państwu zaproponować fototapetę na szkle Fototapeta na szkle

Ten post był edytowany przez 7kolorow dnia: 30 listopada 2011, 14:13
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 217

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >