Garaż blaszany - prosty sposób na zabezpieczenie samochodu

« Powrót do artykułu: Garaż blaszany - prosty sposób... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

31 stycznia 2017, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Awsome tutorialcould u pls mail me some more tutorial on video post...thanks

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2017, 05:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Garaż blaszany to prosta i skuteczna metoda na zabezpieczenie auta. Posiadam taki od http://www.garazeostrow.pl/ i jestem zadowolony z zakupu. W porównaniu do inwestycji w murowany budynek jest to oszczędność czasu, pieniędzy i przede wszystkim ominięcie weszelkich pozwoleń. Wygoda, która w niczym nie ustępuje zwykłym pomieszczeniom.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2017, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o garaż myślę, że wykonanie jakie widziałem hydraulicznego garażu pod Wrocławiem jest czymś dość interesującym.

Firma z zachodniopomorskiego wykonała na prywatnej posesji garaż hydrauliczny chowany pod ziemią. Dość nietuzinkowa i innowacyjna technologia, ale myślę że bardzo ciekawa i myślę, że to dodatkowo daje bezpieczeństwo dla auta przed złodziejami itp.

widziałem ofertę dość interesująca - więcej tutaj [url]garaże hydraulicznegaraże hydrauliczne.

Firmę namierzyłem podczas dostarczenia uszkodzonej pompy hydraulicznej w mojej minikoparce. Trafiłem na serwis minikoparek gdzie dostarczyłem do naprawy pompę tłoczkową. Podczas czekania w biurze na weryfikację zgadałem się z pracownikami i okazało się, że właśnie wykonują tego typu budowę pod wrocławiem zamiast czekać na miejscu wybrałem się z kierownikiem w miejsce instalacji, gdie jechał dostarczyć jakieś materiały. Naprawa pompy hydraulicznej przyniosła mi tego typu nowe doświadczenia

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2017, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Po obejrzeniu kilku garaży akurat firmy bom..l byliśmy trochę zniesmaczeni jak niektóre firmy podchodzą do samego wykonania, więc sami garaż zrobiliśmy po swojemu na konstrukcji z profili i kątownika.Warto przed zamówieniem gotowca zobaczyć u znajomych jak wygląda postawiony już garaż a później dopiero zamawiać od tej samej firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2017, 06:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Samodzielnie wykonaliście blaszany garaż? W takim razie faktycznie należą Wam się brawa, natomiast nie wiem czy finansowo było to opłacalne bo materiały plus czas jaki trzeba poświęcić na robotę będzie zbliżony do zakupu gotowego garażu blaszanego.


www.Rszmicio.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2017, 07:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasem wystarczy usiąść rozrysować, wyliczyć ile czego trzeba i można działać. Co do kosztów, to nam więcej nie wyszło niż zakup gotowca. Kątowniki, profile pocięte na wymiar oraz śruby kupowaliśmy u dystrybutora stali. Mieszkamy w Małopolsce, a tu się oszczędza :) Garaż zrobiony solidnie i mamy zrobione wg. naszych potrzeb. Druga ważna sprawa, to trzeba też mieć z kim robić takie konstrukcje, a i spawarka jest potrzebna.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2017, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

U którego dystrybutora stali? Ciekaw jestem,bo mam zamiar większą konstrukcję garażową zrobić i chciałbym zaoszczędzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2017, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma nazywa się Bth Import Stal swoją siedzibę ma w Krakowie a odziały: Warszawa.Koszalin,Poznań,Gdańsk.Zadzwoń sobie i zapytaj oto co Cię interesuje.W detalu też u nich dostaniesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2017, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki,za namiary,nie dzwoniłem tam wcześniej,bo myślałem,że tylko firmy obsługują.Okazuje się teraz że tam najtaniej kupię.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2017, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewno,że warto bezpośrednio od dystrybutora kupować zawsze to taniej i niekiedy nie trzeba czekać jak w niektórych składach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Porady od dekarza z Warszawy Liczba postów: 11 Grupa: Budowa i re... Montaż rynny to jedyny sposób na skuteczne odprowadzenie wody z dachu i tym samym uniknięcie zalewania fundamentów czy elewacji. Efektywność działania instalacj...
  • Nowy wózek widłowy Liczba postów: 93 Grupa: Budowa i re... Wózki widłowe są nieodłącznym elementem sprawnej pracy na magazynie w transporcie, ale również rozładunku i załadunku towarów. Dlatego też jeśli zależy Wam na d...
  • Jak estetycznie pomalować elewację domu? Liczba postów: 3 Grupa: Budowa i re... Warto co jakiś czas odnowić wygląd budynku, nie tylko dla estetyki, ale także dla zdrowia. O połączeniu malowania elewacji z jej myciem więcej przeczytasz tutaj...
  • Czy ciepło sieciowe jest bezpieczne dla środowiska... Liczba postów: 2 Grupa: Budowa i re... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem doradztwa środowiskowego lub szkolenia ochro...
  • Nowoczesne narzędzia Liczba postów: 129 Grupa: Budowa i re... Z elektronarzedzi - zakretarka - wkretarka - szlifierka - wiertarka / mlotowiertarka - pilarka tarczowa - pilarka lancuchowa (wbrew pozorom calkiem przydatne na...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 198

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >