Gdzie tanio kupić garnki i sztućce?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

14 października 2014, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

świetne rzeczy do kuchni mozna kupić w sklepie dla profesjonalnej gastronomii /www.tanake.com.pl/sklep/wyposazenie-drobne mozna tam kupić w detalu, a rzeczy mają bardzo porządne, w końcu takie co to mają być uzywane nonstop więc nie może to być byle co Ja mam od nich garnki i noze i kilka drobiazgów kuchennych

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 22:46
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 stycznia 2015, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

W kuchni mam od niedawna garnki Valdinox i mogę polecić tego producenta. Solidne, wygodne, łatwo się nagrzewają i pasują chyba na każdy typ kuchenki. Nam akurat teściowa kupiła ze strony www.sklep.altom.pl w prezencie świątecznym, bo chcieliśmy z mężem nowe garnki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2015, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

A zaglądałeś tak jak polecałem na naszą stronę www.DeDekor.pl ? Bo jeżeli nie to najwyższy czas nadrobić zaległości,szczególnie że cały czas trwają u nas promocje i rabaty.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2015, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Radziłabym Ci zainwestować w porządne garnki i sztućce, których będziesz używać przez lata. Ja swoje mam z tej hurtowni: http://gastromarathon.pl/?sztucce,168. Są świetne jakościowo, sprzedawane w eleganckich kasetkach. Do wyboru masz tam firmy Herdmar i Toner. Naprawdę bardzo atrakcyjne ceny jak na taką jakość.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2015, 23:12

Zgadzam sie: good 0 bad

IKEA albo światowy internet

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 marca 2015, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Tam tez kupisz wszystko czego potrzeba do swojej kuchni w kwestii wyposażenia,ale warto zerknąć na www.KamilaMeble.pl gdzie jakość zastosowanych materiałów np mebli czy wykonania krzeseł jest naprawdę najwyższych lotów:)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2015, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

W marketach na promocji.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2015, 17:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zawsze im drożej, tym lepiej. Na wielu portalach czytałem opinie, że markowe garnki potrafią nie działać na danej kuchence indukcyjnej a działają tanie garnki z marketu. Jednym konkretna marka działa, innym nie. Zatem to trochę ruletka, jak trafimy. Polecam poszperać w internecie dostosowując dane do swojej kuchenki a potem zakupić produkt na pewnym popularnym serwisie aukcyjnym.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2015, 07:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Nikt nie twierdzi że właśnie tak jest,czasem można trafić na garnki czy sztućce w niższej cenie a renomowanej i dobrej firmy,jak pisałam powyżej- warto rozglądać się w sklepach internetowych.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2015, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warte polecenia są garnki Henkelman. Ich komplet znajdziesz w sklepie www.palson-polska.pl/kuchnia-garnki-henkelman.php. W zestawie jest 17 części – garnki różnej wielkości, rondel, pokrywki, patelnia, podstawki. Producent daje 30 lat gwarancji na dno akutermincze. Wszystkie elementy posiadają 24 miesiące gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >