Ile kosztuje budowa domu?

« Powrót do artykułu: Ile kosztuje budowa domu? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 46 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

27 października 2015, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

słuchajcie, a czy ktoś z was może polecic jakąs firmę, która wynajmuje kontenery na terenie sląska? Najlepiej sosnowiec. Jak na razie znalazłem tę firmę www.aproservice.com / ale zastnawiam się czy mają dobre ceny. Ile to mniej więcej kosztuje??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2015, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

ja uważam, że różne mogą być koszta, zależy od cen produktów jakie wybierzesz. Ja polecam zdecydowanie wybrać jak najlepszą jakość, ale wyszukać niewielką cenę. Wazny jest beton, tutaj jakość to koneiczność, dlatego warto poszukać w http://stambet-bud.pl na reszcie możesz troszkę oszczędzić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 listopada 2015, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

przy budowie domu nie zapominajmy o tym,że jego nieodłączną czescią powinien być garaz. Jesli zależy wam by mieć go szybko i zarazm by byl dobrej jakosci, sprawdzcie oferte p://www.garazemetalowe.pl/ .

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 10:41
Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2015, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

budowa domu może bardzo różnie kosztować, zależy czy się zatrudnia firmy budowlane czy nie, jakie materiały budowlane się wykorzystuje, ja znalazłem taniego producenta betonu www.contractor.com.pl/ to pozwoliło wyraźnie obniżyć cenę budowy

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 10:41
Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2015, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

przy budowie domu warto pomyslec od razu o dodatkowych rzeczach, takich jak np. garaż. Ja sie zdecydowalem na blaszany od http://www.garazemetalowe.pl/ , to jedna z najlepszych firm zajmujących sie produkcją garaży.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2015, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Hym... ale to dość trudne pytanie zważywszy na to, że dom powinno budować się etapami, aby fundamenty dobrze osadziły się na gruncie. Wiem, że można i budują domy od razu w górę, ale potem cuda wianki się dzieją pękające ściany i tak dalej. W każdym razie patrząc na to tak prawidłowo, to w zeszłym roku ceny podskoczyły w górę i ktoś , kto budował rok temu nawet ma nieaktualne ceny. A poza tym każdy z nas oczekuje od swojego domu czegoś i innego i przede wszystkim innych standardów więc nie zawsze takie porównywanie jest zasadne

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2015, 03:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest mnóstwo kosztów, które trzeba brać pod uwagę. Np. mam teraz na myśli kominiarzy, który robią przeglądy, albo frezują kominy. Np. Komino coś takiego robi: //komino.net.pl/to niewzykle ważna rzecz, na którą nie można żałować.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 10:32
Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2015, 03:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Sceptycznie podchodzę do takich wycen. To jest jednak budowa i dla mnie nie da się jednoznacznie określić kwoty jaką poświęcisz na budowę. Możesz starać się zaoszczędzić. Jest kilka prostych sposobów, aby to zrobić. Na przykład zamiast kupować elektronarzędzia, rusztowania lub maszyny budowlane, możesz skorzystać z oferty wypożyczalni. Sprzęt jest równie dobry a jednak koszta o wiele mniejsze. Jedną z wypożyczalni, którą w ostatnim czasie miałem okazję testować jest www.ramirent.pl, daj znać czy taki pomysł Ci odpowiada.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2015, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

czy ktoś może polecić tę ekipę remontową www.prbrembud.pl ? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2015, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mogę polecić agregaty www.agar-power.pl ktore swietnie sprawdzaja sie na budowie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 46 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 314

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >