Ile kosztuje mieszkanie w stolicy? Atrakcyjne ceny mieszkań w Warszawie i okolicach.

« Powrót do artykułu: Ile kosztuje mieszkanie w stolicy?... | « Powrót do grupy: Inwestycje

14 października 2013, 19:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Na osiedlu Lewandów park można kupić dwupokojowe mieszkanie za 220.000 zł co prawda to promocja, ale lepszej ceny nie widziałam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2013, 19:56

To powiem Ci, że mieszkania warszawa bielany są bardziej w atrakcyjnej cenie. A dodatkowo dojazd z mieszkania do centrum jest dogodny. Deweloper nazywa się Conrada5. Sprawdź ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2013, 21:20

No nie powiedziałabym, bo dodatkowo można mieszkać rok za darmo, bez czynszu. Mieszkania u jwc są teraz najtańsze w Warszawie

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2013, 16:23

Teraz na osiedlu Bliska Wola jest promocja, 5 mieszkań 2 pokojowych najtaniej na Woli.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2016, 16:48

http://www.bliskitarchomin.com/ - Osobście uwielbiam te mieszkania. Tanie w uroczej okolicy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2018, 11:30

Mi udało się niedawno kupić mieszkanie na Pradze za bardzo okazyjną kwotę. Miałem niezłe szczęście, bo wszystko jest już wyremontowane i pozostaje sie jedynie wprowadzić. Polecam tutaj oferty od https://praskiekamienice.pl/, bo to właśnie dzięki nim udało mi się znaleźć taką okazję.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2018, 12:23

Zalezy gdzie szukasz i od jakiego dewelopera :) No i od standardu wykończenia, jakości materiałów, wielkości mieszkania itd. To nie jest prosta sprawa. Aczkolwiek z ciekawszych inwestycji ostatnich miesięcy mógłbym Ci polecić, żebyś zwrócił uwagę na: www.artdecowola.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2018, 20:49

Ceny są różne tak naprawdę, można znaleźć zarówno drogie nieruchomości, jak i te tanie. W zależności czego oczekujemy, czy jakiejś willi czy czegoś średniopółkowego. Polecam przedzwonić do Eugeniusza Jaworskiego 603 195 624 , agenta który zajmuje się nieruchomościami warszawskimi już od lat. Ma dobre obeznanie w rynku, wie co gdzie i jak. Z nim zdecydowanie łatwiej znaleźć coś przystępnego cenowo niż przez ogłoszenia w internecie

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16354 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 141

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >