Inwestowanie w nieruchomości dochodowe

« Powrót do artykułu: Inwestowanie w nieruchomości dochodowe | « Powrót do grupy: Inwestycje

24 listopada 2020, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Zainwestowałem w nieruchomości w Warszawie a administrowanie lokalami powierzyłem zarządcy altiplano. Dzięki temu nie zawracam sobie głowy bieżącymi sprawami, na dobrą sprawę nawet nie muszę przebywać w kraju.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jakiemu deweloperowi zaufać? Liczba postów: 109 Grupa: Inwestycje W mojej ocenie jeżeli szukacie dobrego dewelopera w Krakowie to tutaj na pewno warto wymienić https://lokum-deweloper.pl/oferta/krakow / ponieważ mają świetne lo...
  • Czy za mieszkanie z ogródkiem zapłacimy więcej? Liczba postów: 6 Grupa: Inwestycje Użytkownik Gość: nika87 napisał: Na wybór mieszkania wpływają różne elementy, część z nich na pewno przekłada się na cenę, jak ogródek. Ostatnio czytałam fajny....
  • Jak powinien wyglądać nowoczesny biurowiec? Liczba postów: 54 Grupa: Inwestycje Oczywiście serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą zarówno w zakresie mebli biurowych, sejfów, multimediów, czy także artykułów BHP które...
  • Bardzo oryginalne hotele Liczba postów: 4 Grupa: Inwestycje Ja mogę Ci polecić to miejsce http://koscierzynahotel.pl/ bardzo fajna miejscówka na wypoczynek w pięknym miejscu z naprawdę wygodnymi pokojami. Jeżeli szukasz....
  • Budowa hali produkyjnej Liczba postów: 1242 Grupa: Inwestycje Z pewnością przy takich inwestycjach liczyć się będzie odpowiednie rozplanowanie i zakup niezbędnych do tego maszyn, nie jest to wcale mały wydatek.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16326 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 158

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >