Jak bezpiecznie korzystać z gazu?

« Powrót do artykułu: Jak bezpiecznie korzystać z gazu? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

17 sierpnia 2015, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Do grila gazowego równie dobrze pasuje butla Dom Light, mozna ją na stacjach BP dostać najcześcniej

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2015, 08:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, na działce podłączona mamy właśnie butle Nano, jest rewelacyjnie lżejsza i poręczniejsza, dlatego bez problemów jest z nią. Opcja super.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2016, 07:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem te butle też na stacjach tesco w wwie. Ja cały czas z niej korzystam i do starej stalowej na pewno nie wrócę

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2016, 06:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwestie bezpieczeństwa powinny być zachowane, ale jeśli ktos chce kupić taniej z niesprawdzonego źródła to potem nie ma się co dzić... kombinowanie źle się kończy

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2016, 17:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do samych butli gazowych. Gruntem jest zakup od zaufanego producenta. Ja osobiście kupuję butle gazowe od norgaz, których można znaleźć pod adresem http://krajowy.biz/firma,norgazpl. Dlaczego was uczulam na zakup odpowiednich butli gazowych? Powód takiego stanu rzeczy jest prosty. Zła butla, może powodować ulatnianie się gazu. A już w niewielkiej ilości jest on szkodliwy. Nie mówiąc już o tym, że to może wybuchnąć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2016, 07:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście masz rację, zakup butli z gazem musi być z pewnego źródła! Ja ostatnio na działkę jak na ryby jechałem kupowałem Nano w Obiku. Unikam nie pewnych stacji i punktów sprzedaży butli.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2016, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

AmeriGas ma butle i dostarcza gaz do zbiorników, więc myślę, że pod tym względem jest sprawdzonym dostawcą. A znając system ich pracy, wiem, że jest bezpiecznie i mogę z czystym sumieniem polecić

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2016, 07:51

Zgadzam sie: good 0 bad

My też planujemy korzystanie z usług AmeriGas. Mają bardzo wygodną ofertę dzierżawy zbiornika LPG. Płatność za korzystanie rozłożona jest na raty - płaci się je co miesiąc, tak jak normalne rachunki za gaz. Wolę takie wyjście niż szykowanie się przez cały rok na jeden większy wydatek.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2016, 19:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. U nas takie rozwiązanie z powodzeniem sie sprawdza kolejny sezon. Nie zamieniłbym na nic innego.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2016, 00:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: antoninka napisał: My też planujemy korzystanie z usług AmeriGas. Mają
bardzo wygodną ofertę dzierżawy zbiornika LPG.
Płatność za korzystanie rozłożona jest na raty - płaci
się je co miesiąc, tak jak normalne rachunki za gaz. Wolę
takie wyjście niż szykowanie się przez cały rok na jeden
większy wydatek.


Warto też ich śledzić na bieżąco bo czasem mają jakieś ciekawe promocje sla nowych użytkowników.A najlepiej dzwonić tam do biura amerigasu, nie są nachalni ale udzielają wszelkich informacji

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >