Jak dbać o samochód?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸

22 października 2018, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Patrzyłem i jest info na stronie, sama wymiana klocków to 280 pln, bardzo tanio. Raczej się skuszę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2018, 21:34

I do kiedy trwa ta promocja w aso forda?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2018, 12:16

Nie znalazłem takiego info na stronie, njlepiej do nich zadzwonić i dopytać bo cena bardzo spoko i jeśli ktoś faktycznie mysli o wymianie to szkoda nie szkorzystać

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2018, 13:45

Ja zawożę raz do roku samochód do specjalistycznego czyszczenia tapicerek. Dzięki temu mój samochód, który jest dosyć stary wygląda jak nowy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2018, 23:14

Promocja trwa prawdopodobnie do końca listopada. My skorzystaliśmy i zdaje się, że w ASO takie info widziałam, ale nie pamietam juz czy to klocków czy opon dotyczyło, bo opony też w promocji obecnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2018, 10:42

Jeżeli szukasz pianek do tapicerowania to warto zapoznać się z ofertą http://www.jag.pl tej firmy. Firma „JAG” PPH Spółka z o. o., renomowany producent pianki poliuretanowej, swoje początki ma w 1983 roku. Od ponad 25 lat specjalnością firmy są pianki poliuretanowe, a dokładnie produkcja i przetwórstwo sztywnych oraz elastycznych pianek poliuretanowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2018, 10:47

loans with low interest rates personal loans guaranteed approval approved loans signature loans online

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2018, 13:49

Przede wszystkim dobrej jakości materiały eksploatacyjne. Fajną opcją jest też wykorzystywanie finansowania, bo wtedy takie rzeczy jak choćby wymiana opon mogą być 'wliczone w cenę'. Warto sprawdzić co np Toyota Bank oferuje w takiej sytuacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2018, 13:50

essay paper writing service paper writing service best college paper writing service essay paper writing service essay discussion essay writing writing an argumentative essay writing essay write essays for me essays first day in college essay essays buy essay essay online buy essays buy essays pay for homework done logic homework help do your homework homework helpers

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2018, 14:03

quick payday bad credit loans guaranteed approval loans bad credit bad credit loans guaranteed approval payday advance payday advance best short term loans advance loans loans with no credit loans for fair credit get a loan with no credit loans direct

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• W co warto obecnie inwestować? Liczba postów: 2580 Grupa: Trudne tema... nieruchomości albo złoto w tych czasach
  • BHP Liczba postów: 35 Grupa: Trudne tema... Szkolenia BHP kojarzą mi się z przyjemnym tematem. Takie szkolenia zawsze są ciekawe i chętnie się ich słucha. Jak można dostać pracę w BHP, trzeba iść na studi...
  • biuro rachunkowe Liczba postów: 53 Grupa: Trudne tema... Biura rachunkowe są bardzo pomocne, sam korzystam często, bo moja siostra prowadzi swoje. Ostatnio szukała w Bydgoszczy pieczątek, potrzebne są jej nowe. Trafił...
  • Magazyn wyposażenie Liczba postów: 99 Grupa: Trudne tema... W zupełności się zgodzę z powyższymi wypowiedziami. W magazynie na pewno przydadzą się przeróżne wagi. Sama zastanawiam się nad wymianą starszych modeli na nowe...
  • Informatyk do firmy Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Potrzebuję szybko znaleźć kogoś kto zna się na odzyskiwaniu danych z dysku. Niestety uległ dość dużemu zniszczeniu.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17657 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 201

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >