Jak dobrać akcesoria do łazienki?

« Powrót do artykułu: Jak dobrać akcesoria do łazienki? | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

29 sierpnia 2011, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam podobne patyczki lecz innej firmy fajna sprawa polecam :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2011, 14:37

Pytanie co chce się osiągną, jak dla mnie taki dodatek może zmienić charakter całego wnętrza. Hitem są dla mnie akcesoria, które oferuje sklep lazienkaplus.pl i w tym temacie szczególnie interesują mnie akcesoria adresowane do najmłodszych.
Maty antypoślizgowe w fantazyjne wzorki rzeczywiście przemawiają do wyobraźni. :))) już nie jest się dzieckiem, mimo to cieszy :) do tego jeszcze przepiękne stylowe komplety akcesoriów dla nieco starszych :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2013, 20:03

Dodatkiem do łazienki moze być nawet zwykła mata antypoślizgowa z ciekawym wzorem. Czasami jeden element wystarczy żeby zmienić wystrój, a sporo takich dotatków jest w lazienkaplus.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2021, 06:10

healthyman

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2021, 22:16

maxifort 50 mg maxifort zimax 100mg

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2021, 21:05

Polecam cegły dekoracyjne na ścianę, to będzie najlepszy wybór, świetna baza pod modną i nowoczesną łazienkę, która będzie prezentowała się nienagannie przez lata. u mnie doskonałym wyborem był klinkier Roben.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2021, 17:23

Zajrzyj sobie do ofert salonów Bokaro, tam na pewno coś znajdziesz https://oferta.bokaro.pl/oferta

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2021, 18:30

maxifort online maxifort online

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2021, 19:40

Podrzucam test trwałości klinkier kontra okładzina elastyczna. https://www.youtube.com/watch?v=JDdTawm-b_Q. jak ktoś się waha, to warto obejrzeć.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2021, 12:51

canadian health

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Nowoczesne akcesoria łazienkowe Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza
  • Co wybrać: żaluzje czy rolety? Liczba postów: 77 Grupa: Wnętrza Rolety się łatwiej czyści niż żaluzje. Ja pamiętam jeszcze jak były takie żaluzje aluminiowe, co to mi się parukrotnie złamały podczas wycierania z nich kurzu.....
  • Meble łazienkowe w bogatej kolorystyce Liczba postów: 2 Grupa: Wnętrza No to jeśli jeszcze nie udało Wam się dobrać odpowiednich mebli do swojej łazienki, to zdecydowanie polecam poświęcić trochę więcej uwagi ofercie marki Oltens u...
  • Eleganckie meble łazienkowe w czerni Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza W takim razie jeżeli rozglądacie się za wyborem ciekawych propozycji odnośnie wyposażenia łazienkowego to na pewno warto tutaj odwiedzić markę Oltens i my zdecy...
  • Najlepsza podłoga do biura Liczba postów: 38 Grupa: Wnętrza Ja zdecydowałem się na jasne panele winylowe. Pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Montażem paneli zajęła się firma www.grupak.pl . Dysponu...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17013 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >