Jak dogrzać mieszkanie? Systemy elektrycznego ogrzewania podłogowego

« Powrót do artykułu: Jak dogrzać mieszkanie? Systemy elektrycznego... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

30 lipca 2015, 08:04

Zgadzam sie: good 0 bad

tyle tylko że takie ogrzewanie nie jest dla każdego... ja ogrzewam gazem płynnym, zbiornik mam w dzierżawie z amerigasu i jest spoko, zarówno biorąc pod uwagę opłaty - wychodzi na dłuższa metę ekonomicznie, jak i samo użytkowanie jest wygodne, a co najważniejsze jest ciepło w domu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2015, 07:29

Zgadzam sie: good 0 bad

gaz jest na pewno opcja najwygodniejszą dla domowników, ale jak z warunkami umowy w Amerigas? korzystniej w dzierżawie mieć zbiornik mówisz? Na co zwracac uwage podczas wyoru dostawcy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 sierpnia 2016, 18:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem także na etapie poszukiwań. Zastanawiam się nad Amerigasem - warunki maja korzystne i umowa jest jasna. Ja zbiornik na pewno w dzierżawę będę brał.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2016, 18:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem także na etapie poszukiwań. Zastanawiam się nad Amerigasem - warunki maja korzystne i umowa jest jasna. Ja zbiornik na pewno w dzierżawę będę brał.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2016, 18:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem także na etapie poszukiwań. Zastanawiam się nad Amerigasem - warunki maja korzystne i umowa jest jasna. Ja zbiornik na pewno w dzierżawę będę brał.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2017, 08:28

Zgadzam sie: good 0 bad

I tam Panie Grzybarczyk udało się dogadać szczegóły z Amerigasem?

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 127

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >