Jak myć okna?

« Powrót do artykułu: Jak myć okna? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

10 października 2011, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

zawsze mi się wydawało, że wszystkie okna myje się tak samo, najpier myje się ramy i okna wodą z detergentem a później czyści płynem do szyb i ot to cała filozofia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2011, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

boże ten artykuł zmienił moje życie :D :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2011, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

hehe a co przejmiesz część obowiązków swojej kobiety :D ? ?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2012, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

wydaje mi się, że potężnie brudne okna to lepiej żeby umył ktoś kto ma swoje 'tajne' sposoby na doczyszczenie tego paskudztwa... u mnie raz na jakiś czas wpada babeczka z Błyszczy. okna myje raz na miesiąc i jest błysk :) sama tego potwornie nie lubię, poza tym mam lęk wysokości :/

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2013, 19:58

Zgadzam sie: good 0 bad

wystarczy zaopatrzyć się w ściereczkę z mirkofirbry, a mycie i docieranie okien przestanie być zmorą każdej kobiety. Na dodatek mycie bez płynu - więc dodatkowa oszczędność

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2013, 20:05

Zgadzam sie: good 0 bad

dobrze jest sobie nabyć jakąś dobrą ściereczke z mikrofibry (http://www.to-ma.com.pl/scierki-z-mikrofibry,k23.html ) napewno docieranie stanie się łatwiejsze :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2013, 16:45

Zgadzam sie: good 0 bad

świetne sposoby na mycie okien znalazłam w artykule http://www.opcja.vot.pl/?p=179, korzystam z tych rad i stosuję ocet i gazety - efekt jest świetny!

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2013, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej myć wodą destylowaną


_______________

mycie okien wrocław
mycie elewacji wrocław
mycie witryn wrocław

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2013, 16:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Mam problem z szybą z okna. Chce ją umyć a nie wiem jak? Na szybie jest tęcza kolorów tak jak by była oblana benzyną bynajmniej w taki sposób mogę mój problem wytłumaczyć bo identyczne zjawisko widział już pewnie ktoś nie jeden raz jak wycieknie benzyna na ulicę i wymiesza się z wodą. Tak właśnie wygląda szyba w oknie i czy ktoś z Państwa może wie jak się tego pozbyć. Oprócz wymiany oczywiście :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2014, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie w firmie jest sporo okien do umycia dlatego korzystamy z usług http://www.perfectblysk.com.pl/ myślę, że dobry wygląd okien dużo zależy od specjalistycznych środków z których oni korzystają

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 363

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >