Jak namalować delfina na ścianie?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

18 grudnia 2008, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzień dobry. Właśnie wziąłem siena swiąteczne odnawianie pokoi. Wszystko prawie skończone. Tylko pokój córki został. Zachciało jej się żeby pomalować jej pokój na błękitno. Do tego chce żebym namalował jej ciemniejszym niebieskim kontury delfina bez wypełnienia. Niestety plastyk ze mnie mizerny a nie chcę niepotrzebnie wydawać pieniądze na jakiegoś malarza który by to wykonał. Czy macie jakąś radę? Co mogę w takim wypadku zrobić żeby ten delfin mógł zostać namalowany przeze mnie i żeby ładnie wyglądał? Z góry dzięki za pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2008, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

moze jakis szablon w sklepie z farbami ...albo wydrukowac delfina wyciac i olowek w reke ... a najlepszy sposob to rzutnik (tylko nie taki gdzie swiatlo od spodu bije i wychodzi gora - taki do slajdow sie nie nadaje ) ... ze zdjecia obraz na sciane i do dziela

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2010, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak jak mówi kolega nade mną, jest wiele sposobów na namalowanie pięknego delfina na ścianie :) Może jest ktoś w rodzinie kto ma zdolności artstyczne bądź wynająć kogoś kto zrobi szkic ołowkiem ale myślę, że szablon będzie najlepszy

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2010, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli nie masz zdolności plastycznych to najlepszym rozwiązaniem będzie wyszukanie jakiegoś zdjęcia delfina w internecie nagranie go na płytę i zrobienie fototapety. Efekt będzie bardzo ładny a Ty się nie napracujesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2010, 17:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz skorzystać z szablonów malarskich lub po prostu nakleić fototapetę. To bardzo fajne rozwiązanie,szczególnie w pokoju dla dziecka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 września 2010, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że bez problemu powinieneś znaleźć szablon delfina, z którego możesz skorzystać (np. w sklepach z farbami, tapetami, internecie), albo przyklej gotowy "tatuaż" o dowolnym kolorze - np. ciemnoniebieskim jak chcesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2015, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

W nawiązaniu do tatuaży - co sądzicie o motywach religijnych? Chodzi mi o takie tatuaże jak te - http://dziarownia.pl/tatuaze/religijne

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2015, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy nie lepiej byłoby nakleić delfina na ścianie,coś na zasadzie szablonu malarskiego? Bo to moim zdaniem sprawdziłoby się najlepiej.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2021, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Eccelent napisał: Możesz skorzystać z szablonów malarskich lub po prostu
nakleić fototapetę. To bardzo fajne
rozwiązanie,szczególnie w pokoju dla dziecka.


Ja bym szukał fototapety - efekt murowany!!!

---------------
tatuaże

https://www.luckyseven.pl/

Ten post był edytowany przez Kazikdobry dnia: 19 stycznia 2023, 13:42
Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 245

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >