Jak o siebie dbacie?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14  ▸

29 listopada 2020, 21:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Codziennie teraz profilaktycznei piję sambucol, wzmacnia, ma dużą zawartość czarnego bzu, który dziaa przeciwwirusowo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2020, 18:31

No ja pracując na zdalności zmuszona jestem dbać o swoje nogi, przy siedzeniu mocno mi puchną, ale mam maxi3vena, coś tam mi pomaga. Coś tam, bo dopiero parę dni biorę, może muszę jeszcze poczekać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2020, 18:55

ja dbam spaceruje jeżdze rowerem ale mam 51 latek i swoje nogi dodatkowo dbam kupując Maxi3vena

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2020, 06:35

Ja staram się nieco ćwiczyć,choć w dzisiejszych czasach jest to nieco utrudnione. Kupiłem sobie taśmy Thera-Band, aby za ich pomocą ćwiczyć w domu i nieco poprawić zdrowie.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2020, 13:37

Ja staram się być ciągle aktywny, żeby nie zrobił mi się brzuszek. Postanowiłem zapisać się na naukę pływania szkolarekin.pl/nauka-plywania-dla-doroslych-krakow ponieważ to pozwoli mi zachować formę i wreszcie przełamać swój strach przed wodą.

Ten post był edytowany przez alfred_de dnia: 23 grudnia 2020, 13:39
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2020, 18:22

Terapia osoczem bogatopłytkowym to bezpieczna odnowa skóry, która potrafi zdziałać cuda! Doskonale wpływa na odbudowę zniszczonej skóry, poprawia napięcie, rozświetla i ujednolica koloryt, poprawia ukrwienie, wygładza i nawilża skórę, regeneruję skórę po zabiegach dermatologicznych, redukuje rozstępy, ale też bruzdy i np. tzw "kurze łapki" itp. Po takiej odnowie moja skóra wyglądała jak nowa i naprawdę czułam się o wiele lepiej i psychicznie i fizycznie. Przeszłam 5 aplikacji w Klinice Medycyny Estetycznej w Mosinie pod Poznaniem http://medicalaser.pl/terapia-osoczem-bogatoplytkowym-bezpie czna-odnowa-skory/ i byłam bardzo zadowolona zarówno z jakości obsługi, jak i efektów, które udało się uzyskać.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2021, 23:02

Ja ostatnio zadbałam o swoje zęby - zrobiłam wybielanie i założyłam aparat ortodontyczny, aby pozbyć się swojej wady zgryzu. Koleżanka poleciła mi gabinet Dent SM, http://dentsm.pl/, w którym kompleksowo zajęli się moimi ząbkami :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2021, 21:52

Zdrowie psychiczne jest również ważne co to fizyczne. Dlatego jeśli macie problemy - wybierzcie się do psychologa. Sprawa jest o tyle łatwa, że możecie również zaczerpnąć pomocy online w https://wetalk.pl/ - naprawde polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2021, 14:14

Ja staram się regularnie badać aby wiedzieć że wszystko jest w porządku lub ewentualnie bardzo szybko zareagować gdy by było coś nie tka. Ostatnio myślę nad ich poradnia kardiologiczną https://cardioteam.pl bo dawno nie badałam serca.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2021, 15:21

Staram się ćwiczyć i codziennie dostarczać jakąś dawkę ruchu

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Czym zahamować wypadanie włosów? Liczba postów: 108 Grupa: Trudne tema... Najlepiej zahamować czym prędzej, zanim będzie za późno _________ wywóz gruzu Łódź
  • Zakup kartonów Liczba postów: 69 Grupa: Trudne tema... Wysokiej jakości opakowania kartonowe znajdziesz w ofercie firmy www.bmptczew.pl. Ja zamawiam stamtąd regularnie pudła klapowe, kratownice, narożniki, taśmy i f...
  • Dla zdrowia Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Wraz z wiekiem coraz mocniej stajemy się podatni na pewne rzeczy. Takie kwestie jak słabnący wzrok czy ubytek słuchu stają się częścią naszego życia. Warto zate...
  • Jakie jest Wasze hobby? Liczba postów: 133 Grupa: Trudne tema... To co jest ważne w Twojej pasji to Twoje zaangażowanie. Warto jest iść w tym kierunku, który najmocniej sprawia Ci przyjemność i radość. Dlatego jeśli szukasz c...
  • Reklama w XXI wieku Liczba postów: 177 Grupa: Trudne tema... Dokładnie, reklama w intrenecie to reklama XXI wieku. Teraz każdy z nas szukając czegokolwiek w pierwszej kolejności zagląda właśnie do sieci. Obecnie jest taka...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16431 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 150

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >