Jak ogrzewać dom jednorodzinny?

« Powrót do artykułu: Jak ogrzewać dom jednorodzinny? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

16 czerwca 2015, 17:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowałem się na ogrzewanie gazem płynnym i była to słuszna i trafiona w 100% decyzja, mam zbiornik amerigas który stoi za domem, podłączona mamy tez pod niego kuchenkę i kominek. Super sprawa. Wydajnie i ekonomicznie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lipca 2015, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

My rozważamy tę opcję. Gaz to dobre rozwiązanie, ale czy faktycznie ekonomiczne? I jak to jest z tym zbiornikiem, musiałes kupować swój?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2015, 07:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewam gazem płynnym i mam wydzierżawiony zbiornik z Amerigas. Oczywiście można kupić własny zbiornik - tylko po co? Wygodniej jest wziąć w dzierżawę.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2015, 20:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli chcesz zbiornik to bierz w dzierżawie w amerigas dostaniesz korzystne warunki a w razie gdyby była możliwość podpięcia pod sieć ziemnego to nie będzie problemu z nim

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2015, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

witam serdecznie, a mnie inetersuje GasPol, może ktoś wie jak jest u nich? Jak warunki umowy, cena?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2015, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja niedawno dokupiłem sobie solary słoneczne firmy biawar www.biawar.com.pl/ myślę, że takie rozwiązania będą z roku na rok coraz bardziej popularne

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2016, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Zbiornik tak jak pisałem lepiej w dzierżawie organizować. Ja z Amerigasem mam dobrze bo przy każdym tankowaniu sprawdzają go, czy jest ok z zaworem bezpieczeństwa itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2017, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Weź sobie wyceń za darmo instalację ogrzewania na podczerwień u bezpośredniego producenta infrapanel.pl. To jeden z niewielu producentów, który przedstawia realne wyliczenia i jeszcze pomaga ustawić grzejniki tak, abyś nie tracił pieniędzy. Projekt, montaż, serwis masz w jednym miejscu. Mam w kamienicy od nich grzejnik elektryczny, który emituje promieniowanie podczerwone. Skończył się problem powracającej pleśni, odżyłem, znacznie lepiej śpię. Kurzu też jakby mniej, nie unosi się w powietrzu. Bardzo zdrowe dla człowieka ogrzewanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 314

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >