Jak optycznie powiększyć pokój?

« Powrót do artykułu: Jak optycznie powiększyć pokój? | « Powrót do grupy: Wnętrza

7 września 2017, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedy pomieszczenie jest małe warto "nakłonić" oko, by podążało do góry - powiesić półki z ciekawymi bibelotami, książkami, powiesić obraz. Można w ten sposób optycznie dodać pokoju wysokości i sprawić, żeby wydawał się przez to przestrzenniejszy. Pomogą w tym zadaniu także odpowiednio dobrane zasłony, np takie z pionowymi pasami oraz detalem na górze. Warto pamiętać, że kiedy stawiamy na zasłony, które zwrócą uwagę, muszą być dobrej jakości i zdobrego materiału. Ja od dłuższego czasu zaopatruję się w zasłony ale także pościel, koce ręczniki przez internet w sklepie https://designstyl.pl/ i bardzo sobie chwalę ten sklep jak i formę kupowania online bez wychodzenia z domu :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2017, 08:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tutaj mogę się zgodzić, jeżeli chodzi o jasne dodatki do wyposażenia domu to skutecznie sprawią iż pokój stanie się większy, to samo z jasną kolorystyką ścian i lustrem, warto o tym pamiętać.


www.Regem.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2018, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno jasne zasłony i kolorystyczne dodatki pomogą Ci powiększyć wnętrze, sprawdź sobie na Centrum Firan: www://centrumfiran.pl, ja tam zamawiam i zawsze wszystko super przychodzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2018, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście lubię we wnętrzach półki szklane, dziś w zasadzie nie ma znaczenia, gdzie się znajdą. Moim zdaniem dają fajny efekt w kontekście poszerzenia wnętrza, bo są przeźroczyste. Kolory odpowiednio dobrane też są ważne, ale elementy szklane też ciekawie wpływają na przestrzenność wnętrz.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2019, 05:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest wiele sposobów na optyczne powiększenie pokoju. Na pewno pomoże tutaj jasna kolorystyka, bo daje złudzenie większej przestrzeni. Warto też na ścianie powiesić duże lustro. U mnie udało się uzyskać świetny efekt. Co do półek też się zgodzę. Mam małe, białe półki w kształcie kwadratów ze sklepu https://sklep.akord.net.pl/70-polki-scienne Idealne na dekoracje i dodatki. Mogłem zrezygnować z komody i przełożyć zdjęcia i figurki na półki ścienne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 130

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >