Jak osiągnąć taki efekt? Ledy?

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

4 października 2012, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak to zrobić? Gdzie warto kupić odpowiednie oświetlenie? Czy potrzebny mi elektryk Chciałbym coś takiego zrobić u mnie w domu:


Ten post był edytowany przez Erkas dnia: 4 października 2012, 12:39
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2012, 09:18

Zgadzam sie: good 1 bad

To są chyba LEDY. Wydaje mi się, że podobny efekt można uzyskać kupijąc np. taśmy ledowe - gotowe i łatwe w użyciu. Ja bynajmniej kupowałem taką taśmę giętką, którą mozna łatwo samemu zamontować. Albo możesz kupić zestaw - całe oprawy. Coś w tym stylu :

http://homeinside.eu/pl,0,produkt29285,zestaw_homeinside_eas y_50_7w50w_bialy_cieply.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2012, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

fajnie efekt dają LED do montażu natynkowego




lub taśma led

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2012, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

o ... o.... o... świetne!! To jest to czego dokładnie szukam, ale czy można samemu sobie zainstalować je? Czy takie meble już są "gotowe"

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2012, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

to się montuje samemu kupujesz tylko takie 'kostki'

Ten post był edytowany przez Gosha dnia: 8 października 2012, 17:32
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2012, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne, fajne, a jaki byłby koszt takiego zakupu np. 15 sztuk, chciałbym takie coś wykorzystac w schodach w domku moim myślę że takie podświetlane schody mogłyby nawet fajnie wyglądać

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2012, 17:52

Zgadzam sie: good 0 bad

ja swoje kupiłam tutaj:

http://lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl/12944-aites-16-led- do-montau-natynkowego-aluminium-piaskowane-biae-led-15-w.htm l

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2012, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Np. do szafek konkretnie dna LED są w hurtowniach komandora, można dociąć pod wymiar do szafki. To są z HLT. Bardzo efektywnie to wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2012, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jak potrzebowałam oświetlenia w domu to zwróciłam się z zapytaniem do sklepu oswietlenie.pl, co są w stanie mi zaoferować. Polecili mi świetne oświetlenie, które doskonale wpasowało się w moje wnętrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2012, 12:23

Zgadzam sie: good 1 bad

A czy tego typu oświetlenia znajde na Homeinside szukałam na stronie internetowej www.homeinside.eu i nie moge znaleźć.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • Oświetlenie Liczba postów: 514 Grupa: Oświetlenie... Jak nadal szukasz nowego oświetlenia do swojego mieszkania, to koniecznie sprawdź tę stronę https://vtac.com.pl/nasza-oferta/ . Vtac oferuje plafon LED o mocy 2...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >