Jak pielęgnować skórę twarzy

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 123 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

27 kwietnia 2017, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Moje pytanie to jak pielęgnować skórę twarzy. Wystarczą kosmetyki typu krem, peeling albo maseczka, czy lepiej stosować coś ekstra, kiedy skończyło się już 30 lat jakiś czas temu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2017, 23:49

Nie bez znaczenia jest też marka kosmetyków. Czy kiedykolwiek korzystałaś z tych, wyprodukowanych przez "Idea Toscana"? Znalazłem je w sklepie internetowym https://biolinea.pl/ i nie wiem, czy warto je kupić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2017, 13:32

ja codziennie przemywam buzię różanym płynem micelarnym, stosuję peeling oczyszczający i raz na tydzień robię sobie maseczki.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2017, 15:18

Ja używam jedynie nawilżającego aloesu na noc i to wszystko - polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2017, 10:48

ja używam codziennie peelingu, różanego płynu miceralnego i raz w tygodniu, robię sobie maseczki oczyszczające.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 maja 2017, 12:04

Jak pielęgnować skórę twarzy? Musisz dobrze oczyszczać i nawilżać skórę. Postaw na profesjonalne kosmetyki, czasem lepiej jest zapłacić trochę więcej. Mi koleżanka ostatnio podesłała dobry artykuł na ten temat http://www.vichy.pl/blog/pielegnacja-skory-tw arzy-zadbaj-o-skore-niezaleznie-od-wieku/vmag60833.aspx Fajnie jest ta kwestia tam opisana.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2017, 08:40

Teraz najbardziej popularne są naturalne kosmetyki. Najlepiej zrobić je samemu w domu. Ja mam już za sobą podjęcie się zrobienia balsamu do ust i mogę Wam powiedzieć, że to bardzo prosta sprawa. W http://amantis.pl/jak-zrobic-balsam-do-ust-do mowej-roboty-diy/ macie wszystko dokładnie wytłumaczone. Sami zobaczycie, jak dobre działanie ma taki samodzielnie przyrządzony krem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2017, 11:17

Teraz ogólnie jest moda na naturalne kosmetyki, ale nie każdemu one posłużą.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2017, 13:51

Ja stosuję na swoją twarz aloes w płynie - bardzo dobrze nawilża mają skórę twrzy.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2018, 14:37

Dobre w pielęgnacji skóry twarzy są maseczki na twarz. Missha ma jedne z lepszych, stosuję je regularnie i bardzo pomagają ,szczególnie teraz na te wysokie temperatury i upały.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 123 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Szkolenie Liczba postów: 56 Grupa: Trudne tema... My mieliśmy wdrożenie systemu ERP, ale też szkolenie z systemu zarządzania produkcją od tej firmy: https://www.drit.pl/ - jesteśmy zadowoleni. Obawialiśmy się s...
  • Transport za granicę Liczba postów: 594 Grupa: Trudne tema... Cześć! Trochę od innej strony, ale skoro macie firmy transportowe to może was zainteresować doświadczony dostawca paliw i olejów napędowych. Przez długoletnie d...
  • Rozwód Liczba postów: 35 Grupa: Trudne tema... Ja polecam znaleźć jakiś dowód zdrady, albo coś co zaważy w momencie orzeczenia na Twoją korzyść polecam pomoc detektyw wrocław naprawdę rewelacyjna robota i d...
  • Komu zlecić budowę hali magazynowej? Liczba postów: 4619 Grupa: Trudne tema... Już na etapie budowy takiej hali pomyśl o narzędziach, które usprawnią jej funkcjonowanie. Jednym z nich będzie na pewno oprogramowanie. Jeśli interesuje Cię pr...
  • Jak dbać o samochód? Liczba postów: 194 Grupa: Trudne tema... Wedlug mnie bez odpowiedniego sprzetu nie da się porządnie zadbac o auto. Mnie najwiecej problemow sprawialo czyszczenie auta - bardzo czesto wyjezdzam na dlugi...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19003 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 168

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >