Jak pozbyć się rdzy na ogrodzeniach?

« Powrót do artykułu: Jak pozbyć się rdzy na... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

10 stycznia 2012, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Błędy w tak krótkim tekście reklamowym ?! lekki wstyd, nie 4500C tylko 450 stopni Celecjusza. Co to jest "trudno rozpuszczalna powłoka" ? może za ostro powiedziane, ale to jest pseudo-techniczny bełkot nie mający nic wspólnego z opisem technologii cynkowania ogniowego...... Powiedziałbym krótko : do poprawki......

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2012, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Na rdzę zawsze Coca Cola:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2012, 16:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Na rdzę najlepsza jest wymiana ogrodzenia na niemetalowe, w tym przypadku polecam deski z PCV dostępne na stronie: www.ogrodzenia.info
Więcej o tego typie ogrodzeń możecie poczytać na www.ogrodzenia.pcv.org.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2015, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja po prostu szczerze mówiąc skorzystałem z usług galwanizacji i raz na zawsze rozprawiłem się z rdza. Korzystalem z usług firmy Galwax z Nadarzyna

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2015, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie, czasem preparaty w stylu WD - 40 nie są trwałym rozwiązaniem w tym temacie - u mnie np po jakimś czasie znów wyszła rdza i zgodzę się,ze takich przypadkach lepiej jest chyba oddać elementy do specjalistów,którzy poprowadzą odrdzewianie jak należy. Można też tutaj oddać http://www.techni-kor.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2015, 23:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto jest je oddać do cynkowni typu http://www.galess.com.pl/ w której na bardzo długi czas zabezpieczy się ogrodzenie przed rdzą. Chyba jest to najskuteczniejsza metoda.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2015, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tez zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Już mam dosc kupowania tych preparatow co sezon i wydawania regularnie pieniędzy w bloto. Znalazlem blisko siebie zakład galwanizacyjny www.galwax.com.pl czy ktos może cos o nim słyszał i może polecic? Jaki metal szlachetny w ogole jest najlepszy aby zabezpieczyc metal przed korozja?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2015, 22:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Skorzystanie z usług firmy typu www.rodozja.pl gdzie profesjonalnie zajmuja się ochrona metali rozwiazuje całkowicie problem

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2015, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

ja korzystalem wlasnie z uslug galwanizacyjnych u www.galwax.com.pl zeby zabezpieczyc brame wjazdowa i sprawdza sie to wysmienicie, nie ma co wlasnie wydawac pieniedzy na farby

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2016, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

jak myslicie ile moze kosztowac puszka farby antykorozyjnej, ktora pomaluje cale ogrodzenie w www.rodozja.pl ? dzieki z gory za odpowiedzi

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 121

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >