Jak się zabezpieczyć przed brakiem prądu z sieci?

« Powrót do artykułu: Jak się zabezpieczyć przed brakiem... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

13 marca 2017, 18:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam nie raz miałem okazję się przekonać, ze taki agregator prądotwórczy się przydaje! Ja kupiłem taki firmy Kruzer - okazał się dobrym sprzętem, przede wszystkim pracuje stosunkowo cicho o ile tak można powiedzieć w ogóle. Ale polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2017, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku własnego domu wolnostojącego, faktycznie taki agregator jest niezbędny do podstawowego funkcjonowania bo nigdy nie wiemy kiedy może nastąpić awaria, szczególnie w przypadku silnego wiatru i zmiennej, gwałtownej pogody. Ile kosztował model który Ty wybrałeś? Podaj szczegóły.


www.Auroks.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2017, 18:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Kruzera i ja kupowałem. Mam ten model TH 3900 kosztował jakoś ok 1700 zł

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2017, 19:54

Zgadzam sie: good 0 bad

serio waszym zdaniem agregat prądotwórczy jest aż tak potrzebny w momencie wprowadzenia się do domu wolnostojącego?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2017, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

MOże nie jakoś specjalnie potrzeby, ale są sytuacjie kiedy ułatwia wiele rzeczy:) Sam mam ten agregat Kruzera nie dałem za niego dużo a w sumie lepiej jak jest

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 maja 2017, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Agregat w przypadku braku prądu się po prostu przydaje, tym bardziej, jesli ktoś ma taka pracę że bez niego nie da rady... u mnie kruzer od ok roku już jest i ogólnie polecam, nie zawiódł w sytuacjach kryzysowych

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2017, 22:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się. Ale na budowie to raczej bardziej przydaje się siła. Kruzer ma takie w swojej ofercie?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2017, 00:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ma jak najbardziej. Przejrzyj ich ofertę na tej stronie, myślę, że bez problemu znajdziesz odpowiedni agregat. Na budowę trójfazowy powinien być. Urządzenia Kruzera mają dodatkowo przepięcia na zwykłe gniazda 230V, więc można je wykorzystywać jako jedno-fazowe

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2017, 22:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Kuzer nie ma natomiast takich agregatów powyżej 100 kW? Z tego co widzę na stronie tak około 5 kW?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2017, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej to bezpośrednio sprawdź na stronie Kruzera albo napisz do nich, doradzą na 100 % najlepiej

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 230

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >