Jak stworzyć modny salon?

« Powrót do artykułu: Jak stworzyć modny salon? | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

25 stycznia 2012, 20:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o ich ofertę, to idealnym połączeniem bardzo dobrej jakości i rozsądnej ceny jest ich pakiet Gold.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lutego 2012, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Dało się cos ponegocjować jeśli można wiedzieć? Bo z tego co na stronie to Golda maja za 940 pln, co w sumie i tak nie jest przesadnie jak za zakres prac drogo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2012, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja akurat trafiłam na promocję i wyszło za Gold 909 zł, zresztą tam cały czas na stronie jakaś promocja się pojawia.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2012, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Promocja promocją, ale jak sie dobrze i miło współpraca zacznie to i ponegocjować trochę spokojnie można :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2012, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Negocjacje fajna sprawa ja niestety nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, nadzwyczajnie nie umiem tego robić, co mnie wkurza, boje się że wyjdę na jakąś zachłanną

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 marca 2012, 20:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Heh, spokojnie takie firmy wiedzą ile mają i mogą zejść, ponegocjować zawsze można, nawet po bandzie, kwestia żeby finalnie obie strony były zadowolone z negocjacji i Ty finalnie z efektu ich prac.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2012, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawa aranżacja tego wnętrza, bardzo pobudzająca... sprawdziła by się w moim salonie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2012, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Negocjować trzeba zawsze :) Albo poczekac na jakąś promocja, zawsze troche grosza zostanie, chociazby na sprzęt.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2012, 17:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Promocja jak widzę tylko do końca kwietnia, ale szczerze mówiąc 630 zł za 1m2 to i bez promocji cena nie najgorsza,

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2012, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Za oferowany zakres prac na pewno , choć standardem bliżej mi do Golda (ok 900 zł/1m2).

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 275

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >