Jak udekorować dom na nadchodzące święta?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

26 listopada 2010, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Macie już jakieś pomysły na świąteczną dekorację domu? Chodzi mi o wnętrze. Co roku robię wieńce do każdego pokoju ale w tym roku nie będę miała na to czasu. Jakiego rodzaju ozdoby wy stosujecie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2010, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Cóż u mnie przeważnie kupuje się gotowe stroiki właśnie ze względu na brak czasu. Jedyne co robię to zawieszam w pokojach jemiołę i przyczepiam do niej bombki albo wplatam w nią włosy anielskie. Ładnie wygląda przy dobrym oświetleniu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2010, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja stawiam na świerk i świece oraz neutralne kolory. Gałęzie świerku spryskuję srebrnym sprejem. Dokładam parę czerwonych bombek. Do tego białe grube świece i gotowe ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2010, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Na całość świątecznego klimatu składa się szereg detali. Ja stawiam na świerkowe gałązki jemiołę i kilka innych dekoracji świątecznych.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2010, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

jemioła obowiązkowo, podoba mi się pomysł wazonu z pojedynczymi elementami kilka gałązek dwie bombki jakiś bałwanek, śnieżynka, no to już według własnych upodobań, choinka też obowiązkowo, ja z żona u mojej córki w pokoju zakładamy ozdobne lampki wokoło sufitu wygląda bardzo ładnie, no i gotowe stroiki, a i zapomniałbym obowiązkowo ozdobne skarpety Św. Mikołaja ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2010, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Święta, święta, święta przeżyjmy to jeszcze raz... :lol:
Szczerze mówiąc to ja nie zajmuję się dekoracjami gdyż twierdzę że to strata czasu. Kupuje okazjonalnie na bazarach i targach gotowe stroiki. Wyglądają przecież jak te zrobione ręcznie a o ile pracy mniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2010, 20:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Święta to magiczny czas dla każdego z nas:) Ale u mnie w domu,np: stroimy boazerię łańcuchami od choinki oraz lampkami na ścianach. Powiem Wam,że takie światełka sprawdzają się nie tylko na zewnątrz,ale równie dobrze wygladają wewnątrz:)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2021, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie samo udekorowanie naszego domu jest bardzo ważną sprawą, ale moim zdaniem każdy z nas i tak powinien skupić się na choince. Właśnie dlatego jeśli chodzi o mnie to ja na ten moment skupiam się na fajnych bombkach. Nawet bombka z imieniem już się u nas znalazła.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2021, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

You are happy to find russian translation services with 20 years of practice. We have russian translator for ordering all types of russian english translation: pdf translator english to russian, old russian language translator, document translation from russian to english, translation of books and scientific works, anything you need!

Our professional russian translation services are provided by native speakers, 100+ translators just really experienced people, 100% human human work. Best value for the professional russian translation services!

If you usе russian to english translator online automaticly there is always a risk of mistakes. If you need old russian handwriting translator we will do this work with high quality. Great experience of parsing texts allow us to translate russian handwriting to english quickly and accurately without sacrificing meaning.

Official english to russian document translation is our specialization, for official institutions and apostille also. We can translate pdf from russian to english on any topic and confidentially.

Don't ask on the internet for nearest russian document translation service, order online! Our english to russian language translator works fast, 50+ industries and 300+ customers! 24/7 available and ISO compliant.

English To Russian Service - english to russian translation

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2023, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziękuję za informację

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • maszyny budowlane Liczba postów: 30 Grupa: Porady i op... Każda firma budowlana musi mieć na wyposażeniu odpowiednie maszyny i to sprawne. Jeśli pojawia się awaria to niestety trzeba szybko podjąć działania aby usterki...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Worki foliowe od Colormark to niezawodny sposób na pakowanie i zabezpieczanie produktów. Sprawdź ich ofertę na https://www.colormark.pl/opakowania-foli owe/worki...
  • Budownictwo a Architektura Proszę o Pomoc. Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... i jeszcze pytanie czy ktoś kto skończy Budownictwo zeby zaprojektowac budynek będzie w jakis sposób podlegał architektowi ? czy ma wolną rękę w tworzeniu projek...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >