Jak urządzić pokój dla chłopca?

« Powrót do artykułu: Jak urządzić pokój dla chłopca? | « Powrót do grupy: Wnętrza

4 stycznia 2011, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm... a co z pokojami dla dziewczynek ? Czy można zastosować podobne rozwiązania?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2011, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam naklejki na sciany lub dobrze wykonany szablon farba (nie pedzlem tylko gabka !!!!)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2020, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Nasz syn ciągle powtarzał nam, że chciałby pokój w tematyce zwierząt. Od zawsze lubił zwierzaki, więc postanowiliśmy znaleźć kogoś, do kogo będzie można się udać z tego typu „wizją” . Przeglądając fora internetowe trafiłam na pracownię projektową Bozart. Poszukałam do nich kontaktu i od razu opowiedziałam co i jak. Byłam mega pozytywnie zaskoczona jak profesjonalnie podeszli do zlecenia :) Adaś dostał pokój pełen kolorów, świetnych detali związanych z tygrysami i ogromną ilością światła. Zachęceni tym drobnym sukcesem, zleciliśmy im aranżację naszego salonu – efekty zdecydowanie warte swojej ceny. Przestrzeń wykorzystana na maksa! Jak chcecie się dobrze urządzić, to tylko do nich :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 82

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >