Jak wybrać odpowiedni grzejnik?

« Powrót do artykułu: Jak wybrać odpowiedni grzejnik? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

27 września 2012, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślicie o takim grzejniku? http://sklep.max-fliz.com.pl/enix-enix-boston-b611-graphit-s trukturalny-grzejnik-dekoracyjny-p-10157.html
Według mnie wygląda bardzo ładnie, dlatego znalazł miejsce u mnie w salonie. Miałam problem z zagospodarowaniem ściany i długo myślałam czym zapełnić tą lukę, aż w końcu wymyśliłam :) i muszę powiedzieć, że efekt mnie zadowala. Zazwyczaj grzejniki szpecą nasze pomieszczenia, dlatego tez sporo ludzi inwestuje w ogrzewanie podłogowe. U mnie nie było to potrzebne, bo jeśli się dobrze poszuka to nawet grzejnik może być fajną dekoracją dla naszego salonu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2017, 22:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrej jakości kotły gazowe sprzedaje Swatt na swojej stronie swatt.pl. Znam hurtownię już jakiś rok i jeszcze mi problemów z dostawami nie robili. Sprawna dostawa, towar zawsze zabezpieczony na czas transportu tak żeby nic po drodze się nie uszkodziło. Poza kotłami sprzedają też wszystkie części podłączeniowe także za jednym zamachem mogę całościowe zaopatrzenie zrobić bez domawiania różnych mniejszych elementów gdzie indziej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2017, 22:58

Zgadzam sie: good 0 bad

My robimy głównie przy ogrzewaniu podłogowym ostatnimi czasy i sporo akcesoriów kupuję z hurtowni Swatt – swatt.pl. Można u nich dostać praktycznie każde kolanko i każdą złączkę, nieważne ile cali jest mi potrzebne, to zazwyczaj mają konkretny wariant. Jako że kupuję jako instalator to mogę liczyć na lepsze warunki niż przy zakupach detalicznych, także jak na razie mi się tutaj kalkuluje.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2017, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam Mainfour od Baxi http://baxi.com.pl/mainfour/ bardzo dobra jakosc.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2019, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz firmy, która zajmuję się techniką grzewczą to polecam z całą pewnością firme www.viessmann.poznan.pl z Poznania. My w tej firmie kupiliśmy piec gazowy o domu i bardzo nam pomogli i dobrali odpowiedni piec do metrażu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2019, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A gdzie kupowaliście swój piecyk gazowy do domu ? bo ja zastanawiam się nad zakupem piecyka z tej firmy http://zakladgazowy.pl/. Myślę, że zakup piecyka z tej firmy to dobry pomysł bo mają również serwis wiec jak by coś nie działało jak trzeba to mogę do nich zadzwonić.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >