Jak wykonać ogrodzenie, aby służyło nam latami?

« Powrót do artykułu: Jak wykonać ogrodzenie, aby służyło... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

1 października 2018, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ładne ogrodzenia to super sprawa. Powiedziałbym że nawet własnym sumptem da się zrobić coś naprawdę solidnego i trwałego. Jak ktoś ma trochę umiejętności to wszystko się da. Odnawiałem z teściem ogrodzenie, daliśmy nowe daszki słupka i wzmocniliśmy całą konstrukcję. Aczkolwiek murowane ogrodzenia też są super.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2018, 18:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o ogrodzeniu z kamienia? Mój mąż za takim przepada i chciałby sam je wykonać jednak ja uważam, że szkoda się trudzić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2018, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ważne jest wybranie firmy, która wykona dla nas ogrodzenie. To oni sprawią, że będzie ono służyć nam latami. Jeżeli rozglądacie się za sprawdzoną firmą to skontaktujcie się z www.piter-zaklad.pl Ich siedziba znajduje się w Głuchołazach w województwie opolskim.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2018, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie czy chcemy zrobić tanie i proste ogrodzenie czy faktycznie coś bardziej zaawansowanego. Są sytuacje, kiedy nie ma sensu inwestować jakichś sporych środków, bo można to wszystko ogarnąć prościej. Siatka ogrodzeniowa nie jest wcale takim kiepskim pomysłem. Jak zamontuje się dobre napinacze do siatki to estetyka jest całkiem OK i ogrodzenie nie będzie obwisłe. Czasami to w zupełności wystarcza.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2018, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Latami będzie nam służyło ogrodzenie kute. Najważniejsze, to zlecić jego wykonanie ekipie profesjonalistów. Ogrodzenie, które wykonali dla nas Iron Mann http://iron-mann.eu/ to właśnie tego typu wybór. W dodatku nadało sporo uroku dla naszego domu i ogrodu!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 315

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >