Jak zaaranżować kobiece wnętrze w różach i pastelach?

« Powrót do artykułu: Jak zaaranżować kobiece wnętrze w... | « Powrót do grupy: Wnętrza

17 kwietnia 2021, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie chciałam przytłoczyć mieszkania jednym kolorem, dlatego w odcieniu pudrowego różu mam tylko sofę monday gala collezione oraz zasłony okienne. Podłogi i ściany są utrzymane w biało- szarej tonacji, więc nie jest mdło ani nudno.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 maja 2021, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz kolorów ścian fajnie też zaznaczyć kobiecość we wnętrzu poprzez obraz na płótnie. Sama zamówiłam sobie obraz 3-częściowy z motywem róży od producenta obrazów https://www.artlux.sklep.pl/. Taki kolorowy akcent na mojej szarej ścianie na prawdę tworzy fajny klimacik.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lipca 2021, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sama aranżowałam swoje wnętrze. Jest trochę pastelowo, kolor ścian taka zgaszona żurawina, ale jeden akcent króluje w salonie, a konkretnie fototapeta, którą kupiłam na Emako. Tutaj jest kompletne przełamanie kolorystyki i stylu. Bardzo mi się podoba moje wnętrze, może kiedyś zagości w nim mężczyzna ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2021, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli planujesz remont lub budowę domu to z pewnością zainteresują Cię materiały do wykończenia wnętrz Warszawa: https://artcorestudio.pl/. Wybór jest bardzo duży i z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2021, 20:21

Zgadzam sie: good 0 bad

W takich kobiecych wnętrzach zdecydowanie może się jeszcze sprawdzić biel i odcienie szarości

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2021, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam pastelową kuchnię, bo uwielbiam takie kolory! A że nie mogłam nic ładnego znaleźć w sklepach, to zamówiłam meble na wymiar. Kuchnię zaaranżował Fraktal :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2021, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrym pomysłem będą dodatki w takich kolorach, jednym z takich dodatków mogą być rolety, zasłony, a nawet plisy. ja polecam te ostatnie, konkretnie z www.plisa.sklep.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2021, 21:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zachwycony obrazami dostępnymi w sklepie Arslonga. Coś pięknego, widzę je w swoich wnętrzach. Znalazłem na link i już znalazłem przestrzeń na ścianie, gdzie będą wisieć. Chcę zamówić trzy obrazy, dwa będą wisieć obok siebie jako połączenie jednej całości, a trzeci będzie w naszej sypialni. Abstrakcja mnie od zawsze pociągała wreszcie we własnym mieszkaniu mogę to zamiłowanie pokazać.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2021, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Można przełamać te pastelowe kolory kolorem butelkowej zieleni. Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2022, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ten róż jest stonowany i nie przesadzony to nie musi to być tylko kobiece wnętrze. Oczywiście można przełamać kolorystykę ścian np. w jednym pomieszczeniu siny róż, a w drugim np. modny teraz pistacjowy kolor. My oglądaliśmy modne tapety 2022 na https://lamode.info/co-w-modzie-piszczy-wnetr zarskie-trendy-2022.html bo szukamy właśnie ładnej na przełamanie różu w pokoju córki. Przed nami metamorfoza pokoju naszej jedynaczki ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >