Jak zaprojektować wymarzoną łazienkę?

« Powrót do artykułu: Jak zaprojektować wymarzoną łazienkę? | « Powrót do grupy: Wnętrza

5 maja 2017, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Przepiękne te łazienki. My z mężem zamawialiśmy projekt wnętrza łazienki w pracowni OF Design Podrzucam stronke pracowni http://of-design.pl Muszę przyznać, że efekt mnie zaskoczył. Nie spodziewałam się, że z małego pomieszczenia może wyjść coś tak fajnego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 maja 2017, 00:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapomniano o kompozytach w łazience. Takich jak Corian, Staron, Krion, Kerrock czy GFK luxum. Dzięki temu uzyskuje się niesamowite łazienki, dosłownie "skrojone" na miarę. Wbrew pozorom są już osiągalne dla wielu Polaków. Mamy też polskie firmy. Najlepszy przykład http://luxum.pl/gal-aranzacje-lazienek-now/

Ten post był edytowany przez Designetka dnia: 7 maja 2017, 00:05
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2017, 07:20

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie tutaj mamy szeroki wybór jeżeli chodzi o wystrój oraz styl łazienki, wiele zależy od naszego gustu, nie mniej jednak zwróćmy uwagę na samą kolorystykę płytek- ta powinna być raczej jasna, tak aby łazienka dodatkowo zyskała na przestrzeni.

www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2017, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

dla ceniących niecodzienne i przede wszystkim nietuzinkowe łazienki polecam granitowe lub z innego kamienia - wyglądają majestatycznie, tutaj można zobaczyć aranzacje http://www.marmur-dulemba.pl/portfolio/lazienki/

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2017, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Mało kogo stac na zatrudnienie profesjonalnego projektanta wnętrz i dlatego ja inspiruję się kolorowymi magazynami oraz swoim gustem.Ciepłe ,wykończone drewnem wnętrza są
dla mnie ponadczasowe i wprawiają mnie w dobry nastrój.Oczywiście można zastąpic na podłodze drewno i kupic płytki drewnopodobne i dekory .Ze względu na oszczędności kupiłam płytki w sklepie www.alekafelki.pl i przy okazji udało mi się uzyskac duży rabat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2017, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi pomogli konsultanci Roca w wyborze aranżacji łazienki. Warto czasami posłuchać osób, które się na tym znają i chętnie pomogą.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2017, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

są fora, gdzie naprawdę można uzyskać pomoc ja z taką pomocą zaprojektowałam ściankę w kuchni a w przypadku łazienki warto pytać producentów. Moi rodzice chcieli kabinę przesuwną 100 cm skontaktowałam się z jednym z producentów który miał bardzo dużo modeli w sprzedaży w wyszukiwarce cenowej new trendy aby doradzili model a oni zwrócili uwagę na wielkość wejścia do takiej kabiny. I faktycznie kazałam się przymierzyć rodzicom w salonie do takiej kabiny i tata jednak zrezygnował. Tak więc możliwości jest wiele ale na pewno też warto pytać producentów bo czasami sprzedawcy w salonach nie wiedzą wszystkiego o produktach a projektanci również są różnej ligi.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2017, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto na początek poczytać szereg tematów dotyczących aranżacji łazienki czy jej wykończenia i już znajdziemy odpowiedź na wiele pytań. W pierwszej kolejności warto zadbać o ciekawa kolorystykę płytek oraz zdecydować się na wannę lub kabinę prysznicową.

www.Outletbud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2018, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Łazienkę marzeń najlepiej jest wykonać oczywiście na wymiar, według indywidualnego projektu. Firmy, mające w swojej ofercie produkty indywidualne korzystają z najwyższej klasy materiałów. Ważne jest to, aby znaleźć wykonawcę, który utrzymuje najwyższą estetykę wykończenia, a materiały jakich używa posiadają niezbędne atesty. Ja swoją wannę wolnostojącą, która stała się centralnym punktem pomieszczenia i niesamowicie cieszy oko wykonałam w krakowskiej firmie Luxum. Dla spragnionych inspiracji podsyłam link - https://luxum.pl/ . Szczerze polecam, pełen profesjonalizm.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 199

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >