Jaka aranżacja łazienki ?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

6 listopada 2013, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Planuję remont łazienki. Chcę, żeby była ciekawa, nowoczesna i funkcjonalna.
Macie pomysły jak można ją urządzić ?
Takie aranżacje z internetu mam na oku
http://www.urzadzamy.pl/lazienka/lazienka-aranzacje/nowoczes na-lazienka-z-fototapeta-ladny-roslinny-wzor-w-lazience,72_3 990.html
http://www.urzadzamy.pl/lazienka/lazienka-aranzacje/projekty -lazienek-w-bieli-z-kontrastowym-kolorem-10-prawdziwych-wnet rz-zdjecia,72_8759.html
http://muratordom.pl/lazienka/pomysly-i-aranzacje/zielona-la zienka-pachnaca-lasem-aranzacje-lazienek-z-zielonymi-plytkam i,121_10700.html
Która Wam się podoba ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2013, 20:09

Zgadzam sie: good 0 bad

druga opcja bardzo fajna choc bym postawiłą na jeszcze wiecej nowoczesnej aranżacji ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 listopada 2013, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie dwójeczka fajna, taka minimalistyczna. Zaaranżować można też ciekawie za pomocą dodatków - i np. co sezon innych ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2013, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Może coś bardziej nowoczesnego i eleganckiego zarazem? www.decoroom.eu/realizacje/28.html

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2013, 20:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam łazienke w podobnym stylu do tej w pozycji dwa. I oczywiscie wg. mnie to najlepszy wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2013, 19:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jedna rzecz przy tych aranżacjach zwraca uwagę, funkcjonalność i dbałość o szczegóły.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2013, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak łazienka jest mała to specjalną serią artykułów jest seria cersanitu Nano.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2014, 23:54

Zgadzam sie: good 0 bad

A może łazienka w stylu greckim, marokańskim? Na ścianach mozaika, do tego umywalka nablatowa, wanna też obłożona mozaiką i pasujący stylem komplet łazienkowy (pojemnik na szczoteczki, dozownik na mydło itp.)? Znalazłam fajne zestawy tutaj: http://www.homus.pl/pl/category/56/komplety-stojace

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2014, 17:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Podoba mi się taka łazienka, ale mam prośbę, niech ktoś bardziej rozeznany powie mi, czym obudowana jest wanna?

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2014, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Może to jakiś kamień ozdobny albo specjalne płytki? Najlepiej pójść do marketu budowlanego i spytać, które materiały nadają się do obudowy wanny. Ale faktycznie, bardzo fajny pomysł, wygląda to dość ciekawie. Jeśli chodzi o aranżację łazienki, to najbardziej podoba mi się wnętrze w biało-brązowej kolorystyce.

______________
adres dla firmy

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Farby kolorowe dla alergików Liczba postów: 143 Grupa: Ciekawe pom... Ciekawe rozwiązania
  • hala piłkarska Liczba postów: 3 Grupa: Ciekawe pom... Nie tylko piłkarze noszą z dumą Koszulka Barcelony. Fani na całym świecie, zarówno ci najmłodsi, jak i ci, którzy wspierają klub od lat, chętnie prezentują swój...
  • Jak zamontować lustro? Liczba postów: 75 Grupa: Ciekawe pom... I jak idą poszukiwania odpowiedniego lustra? Jeśli na przykład bierzecie również pod uwagę lustra stojące w różnych stylach oraz rozmiarach to jak najbardziej w...
  • Brzydki zapach w łazience. Liczba postów: 93 Grupa: Ciekawe pom... Jeżeli macie problem z Waszą instalacją sanitarną, to osobiście mogę Wam polecić ofertę firmy Świat Instalacji, która specjalizuje się m.in. w Usługi montażu pa...
  • jaką wannę wybrać? Liczba postów: 60 Grupa: Ciekawe pom... Nie wolisz przysznica? Ja mam zamontowany obok telewizor i mogę sobie oglądać dowoli a gdyby xD wiem jak to brzmi

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 139

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >